Sex s kamosom

Príspevok v téme: Sex s kamosom
veronika.5

Ahojte, pred par mesiacmi som sa rozišla po troch rokoch s priateľom a po siedmych rokoch som opäť sama, keďže predtým som mala ešte jeden 4 ročný vzťah. Povedala som si, že teraz potrebujem mať pokoj od vzťahov. Mám 25 a fakt sa necítim na to, aby som sa zas hnala do vzťahu. Spoznala som jedného chalana ktorý je veľmi sympatický a dohodli sme sa, že si budeme len nezávezne užívať. Čo ja neviem, pretože sex som mala len vo vzťahoch a ten pocit, keď mi vie zavolať, iba vtedy, keď chce sex. Tak hlúpo sa cítim. Má ma proste len na sex a ja si na to neviem zvyknúť.Nepatrím medzi dievčatá ktoré otvoria nohy všetkým. Chcem fakt len jedného. Nechcem mať s ním vzťah, áno páči sa mi, ale vzťah s ním si neviem predstaviť. Aj on sám povedal, že si chce len užívať nič viac. Ako sa mám cez to prekusnúť? Necítiť sa tak hlúpo...Ja som chcela občas ísť s ním aj von ako kamarátka, aj som mu to navrhla ešte skôr, on povedal že môžme, ale ešte sa ma neopýtal, či ideme aj von.

usmevny_den

Ako tak čítam, je nás viac, čo sme zažili niečo ako "friends with benefits" :/ Bohužiaľ, tento systém funguje len vtedy, ak na 100% vyhovuje obom stranám dohody, ktoré chcú skutočne len TO jedno a nič viac. My ostatné, citlivé duše, ktoré čakáme niečo viac (či už vedome alebo podvedome) na to časom doplatíme. Tak nám treba, keď čakáme zázrak ako z romant.filmu, kde sa takýto "vzťah" zmení na lásku. Realita je však iná. Skrátka, veronika, ak sa necítiš dobre, ukonči to čím skôr. Radšej byť sama ako nešťastná. Pravdaže, niektorí "dobroprajníci" si ma aj teraz doberajú, či nemám suchoty, absťáky a či mi TO nechýba. Pravdaže chýba, ale chcem už iba milovanie z lásky. Takže radšej celibát než niečo čo mi nevyhovuje a nedáva to po čom skutočne túžim a verím, že láska si ma nájde..alebo ja ju :D teda jeho :D

MySoul

ale dva roky? ved na to mohol prist hned a mozno by som to stopla hned ako som zacala k nemu pocitovat vacsiu naklonnost...ale on ma len natahoval az pokym....
ja viem ja som tiez niekedy premyslala ci on s tymi jeho "muchami" co mi na nom vadia by bol aj vhodny pre mna..ale vzdy neak prevysilo to ze som ho mala proste rada...
mas pravdu musim sa prestat tyrat..stale som ale v kutiku duse dufala a to ma nicilo..teraz uz viem ze je isty koniec a momentalne mam chut zdochnut..tak sa citim..ach boze

sewie

mne na mojom kamosovi stale zalezi a chcem byt v jeho zivote, ale suhlasim s pravidlami ake su dane...odteraz uz len cisto kamosi, bez sexu...ja ho mam velmi rada, zalezi mi na nom a chcem aby bol stastny, a viem ze dievca ktore ma teraz je prenho lepsie ako ja, rovnako ako ze na svete su lepsi chlapi pre mna na vztah ako on...viem ze je dovod preco sme boli "len" kamosi s benefitmi, viem ze sme vo vztahu nemali byt...a som vdacna ze som konecne slobodna a nehrozi ze si budem nieco nahovarat...

sewie

ved "vsetko..my sme sa vymykali asi veskerym pravidlam vztahovym aj kamaratskym, my sme neboli ani kamarati na sex a ani nie vo vztahu.."-toto je presne to co som zazivala ja...
nie, nemilovala som ho, ale mala som ho velmi rada a stale aj mam...
a to ze teraz dokazem byt s nim kamoska, neznamena ze som ho mala menej rada, ale ze sa mi proste podarilo upratat si v hlave o co tam NAOZAJ islo a co od neho mozem a nemozem ocakavat a co je lepsie pre nas oboch...to ze som s tym teraz ok, neznamena ze som ho mala menej rada...ale stale som sa snazila byt nohami na zemi...aj ked mi hovoril sladke hluposti, aj ked isiel so mnou a mojou mamou na zmrzlinu aj ked sa casto krat choval akoby sme boli spolu...snazila som sa stale drzat na zemi, ale aj tak som padla na hubu...teraz som sa postavila a idem dalej...
ako som napisala, ked chlap na zaciatku povie ze nechce vztah-tak ho nechce...ty sa len teraz tyras zbytocnymi analyzami co ako kedy, co si mohla urobit llepsie aby to dopadlo inak...odpoved? nemohla si urobit nic!dohoda bola jasne od zaciatku...to ze nad niecim uvazoval je len zasah chemikalii ktore sa vylucuju do mozgu ked clovek ma s niekym sex, objima sa s nim atd-kvoli tomu (aj)zacnes uvazovat...co ak...mozno by to vyslo...ale ocividne nasiel inu, ktoru skutocne chce...
jedine riesenie je-nepitvaj to!nikdy to nemalo byt a tie naznaky boli len naznaky a chemicke reakcie! uz to nepitvi, prekusni sa cez to...vyrev sa...a chod dalej!

MySoul

boze, prave si dal na fb ze je vo vztahu....ja chcem umret :((((((((((((((((((((((((( toto nie...nie on ,...prosim :((((

MySoul

a este som chcela napisat ze davnejsie som mala kamarata na sex, ale tu vidno ten rozdiel..ze on bol fakt len na sex..ozval sa len ked TO chcel, inac sa o mna nezajimal, zil si svoj zivot, ja svoj, nepisal mi, nevolal mi, neziarlil proste sa ozval len ked sa chcel stretnut..ale stalo sa to len parkrat a konec...
a preto ked som sa spoznala s tymto poslednym, mala pocit ze chce nieco viac, lebo on taky vobec nebol ze by ma ignoroval, my sme boli spolu stale, volali, pisali, ziarlil na mna, staral sa o mna a vsetko..preto ten pocit nadeje a vsetkeho :/
Nefritova, nie nebala som sa ze otehotniem lebo sme sa chranili..a mala som taky skvely pocit z neho, ze aj keby sa to stalo, myslim ze by som chcela, aby to bolo s nim...keby to bol ozaj bezcitny vztah zalozeny iba na sexe ako ten prvy, tak by som sa tiez bala ze otehotniem...ale s tymto bolo vsetko ine..vsetko..my sme sa vymykali asi veskerym pravidlam vztahovym aj kamaratskym, my sme neboli ani kamarati na sex a ani nie vo vztahu..a taky mam z toho zmatok ze neviem co bude dalej

MySoul

sewie, ale vyzeralo to uricty cas ze to falosne nieje a dokonca aj on mi povedal ze kumne nieco citi..ale potom po urcitom case akoby sa toho bal, povedal ze sa k sebe nehodime a nechce sa rozchadzat potom...ale to ze teraz sa uz neschadzame, ja to beriem ako rozchod, lebo sme boli spolu stale..kazde volno, kazdu chvilu sme si pisali ..tak preto to tak tazko beriem, lebo nemozem verit tomu ze by to bolo falosne...mozno aj chcel, ale neslo to podla jeho predstav tak sa potom zacal tvarit znova ze je to len kamaratstvo
ty si ho asi naozaj nemilovala ked si to aj napisala, ale ja mam pocit ze som k nemu zacala nieco citit a preto je to pre mna tazsie..a naozaj si neviem predstavit ze by som s nim mala byt teraz kamaratka a rozoberat s nim dake defky, z toho mi je na grc..s byvalym to dokazem, toho beriem ako kamarata, mali sme celkom dlhy vztah a skoncil tak ze sme sa obaja dohodli ze sa rozideme lebo sa to zmenilo na kamaratstvo,..takze som nanho uz neziarlila a dokazem sa s nim bavit o hocicom...ale s tymto nie, to by bolelo...vzdy mi hovoril ze keby sa hocico zle medzi nami stane, vzdy ma bude mat rad, lebo som bola pre neho ina ako vsetky doteraz..a mozno preto som aj verila ze aj on zacal kumne citit nieco viac..ale teraz ked sa ani neozve, neviem comu mam verit..ci sa pretvaroval vtedy, alebo to robi teraz..tiez si citam rozne motivacne vyroky a citaty a chvilu mam pocit ze ano, mate pravdu treba ist dalej...a potom pride depka a poviem si ze aj tak nikoho ineho nechcem :( raz som hore, raz dole

dvojpes

toto je dalsi priklad toho, ako zeny ponukaju sex v domneni, ze dostanu (aspon aky-taky) vztah.
a ako im to nevychadza.

Fleur-de-lis

čo mne napadá je, že tebe je nepríjemné, že ťa volá viac menej len na sex ale ty robíš jemu to isté.
Ako všetci sme sebeckí, raz menej raz viac, raz vedome raz nie, ale spávať s niekým pre svoje vlastné uspokojenie je očividné využívanie druhej osoby. Hoc s tým druhá osoba súhlasila, lebo z toho má to isté, nemení to nič na tom, že ju využívaš. Ja nechcem aby mňa druhý zneužívali, myslím, že nikomu to nie je príjemné, tak aspoň tam kde si to uvedomím, sa snažím druhých nevyužívať a stopnúť to, pokiaľ som s tým už začala.
A nejde len o sex, veľa ľudí ide aj do vzťahu s tým, že ja sa chcem cítiť dobre, ja si to chcem užiť. Zaľúbenie sa je takým nakopnutím do vzťahu, ale prioritou vo vzťahu by nemalo byť, že ja sa chcem cítiť fajn, ale že chcem aby sa ten druhý cítil fajn. Samozrejme hľadať človeka, ktorý to nezneužije, ale vníma to rovnako.
Vo vzťahu to nie je také jednoduché, nie je tam taká jasná hranica, kedy ťa využívam pre svoje vlastné príjemné pocity a kedy ťa naozaj ľúbim. Ale spať s niekým len tak, je dosť jasné zneužívanie :(
Sebectvo ničí ľudí, vzťahy, rodiny... Vyzeráš ako človek, ktorý nechce takto žiť. Možno si len potrebuješ niektoré veci viac uvedomiť a zistíš, čo bude pre teba správna cesta, aby si neublížila sebe samej a ľuďom okolo teba.