Strach z cestovania vlakom

Snubenica02

Mam kamosku, ktora inak prispievala i sem, a opakovane chcela skocit pod vlak. Dokonca ju museli z kolajnic tahat policajti. A tak sa teraz, pochopitelne, boji cestovat vlakom, boji sa samej seba. To je dost padny dovod, no nie?
Ale inak by som sa neskoro vecer bala cestovat tiez.

Doktorexitus

Mas blizko vychody a prechod do ineho vozna keby nieco lepsie sa dostane k pomoci jak zo stredu vlaku podobne jak v lietadle lepsie pri vychodoch sediet :)

Doktorexitus

To ze sa bojis je pochopitelne vzhladom na to co sa stava, mozem ti jedine poradit drz sa kde su ludia nechod moc do stredu vlaku drz sa skor na krajoch vozna a bud ostrazita ale spravaj sa prirodzene a ked budes davat pozor tak ta to prejde lebo si budes verit ze si takpovediac v bezpeci.

Anonym001

Ahoj aj ja som sa pred svojou prvou cestou sama vlakom bála ale to opadlo po skúsenosti. No ty asi cestujes castejsie a bojis sa stale ...A coho presne sa bojis? Ak chlapov tak si sadaj k zenam najlepsie a su tam sprievodcovia a dost ludi cize mysli na to ze tam furt mas pomoc nablizku :). Alebo som ta zle pochopila? Z coho konkretnejsie mas na ceste vlakom strach?