17 rokov a znicene zdravie?

Príspevok v téme: 17 rokov a znicene zdravie?
Nella999

Nikdy som sa o svoje zdravie nejak nezaujimala, bola som vzdy zdrava a tak som jedla len obcas nejake to ovocie. Teraz sa snazim jest castejsie aj zeleninu sa snazim, ale bojim sa ze uz sa spravne neviviniem, pretoze som vegetarianka uz hmmm 4 roky. Nikdy som nejedla ryby az do teraz, lebo mi zistili nabeh na rednutie kosti, co som sa dost cudovala kedze mlieko som dost casto pila. Uz ho pijem tak raz za tyzden kedze vraj zahlienuje. Nestravovala som sa teda nikdy zdravo, da sa este zacat? Budem mat urcite v dospelosti velke problemy ze? :( maso jest ale nikdy nezacnem. Ryby jem raz za tyzden. Viem, som hlupa :/

shayleen

Nikdy nie je neskoro samozrejme môžeš ešte začať jesť a stravovať sa aby si si podporila kosti. Mne osobne pomohla tibetskà huba. Mám 35 r a už mám opotrebovaný kĺb jem Veľa mliečnych produktov tvaroh kozie mlieko atď momentálne robím prestávku s tib.hubou. Môžeš aj doplnky vyskúšať ale nie také lacné lepšie tie drahšie z lekárne

John Spartan

Ahoj. Preco by si mala byt hlupa? mas nejaku zivotnu teoriu a ides si za nou. Podla mna v dnesnej dobe je tazke najst cloveka co si ide za tym comu veri a nejde za tym co je "spravne" proste nejsi ovca.

ak mas zaujem pisat, napis mi mail, myslim ze teraz potrebujes kusok moralnej podpory...

003@003.sk

dik