Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skutočný príbeh

Príspevok v téme: Skutočný príbeh
aja1001

veľmi smutné ..
(všetko sa to začalo na ZŠ v 7.triede)
Mala som (priateľa) ktorému som verila a mala ho rada, ale jedného dňa ma zradil.
Začal na mňa rozprávať veľmi zlé reči každému a od vtedy všetci moji spolužiaci sa nechceli so mnou kamarátiť a stále vymýšľali plány ako mi budú robiť zle.
Keď som chodila zo školy, tak vždy niekto začal do mňa rýpať a urážať ma alebo posmievať sa mi.
Každý môj spolužiak bol proti mne.
Od vtedy mám veľmi psychické problémy a bojím sa už aj niekam chodiť.
Prosím vás, ak mi niekto v tomto dokáže pomôcť,
prosím poraďte mi čo mám robiť.. budem vám za to vďačná.

Delete 2

,,Protivník je chytrý. Kdykoli muže, sáhne k té nejsnadneší a nejúčinnéjší zbrani: k intrice. Nestojí ho to moc námahy - protože druzí pracují za néj. Slova vedená zlým úmyslem zničí celé mésíce oddanosti, celá léta snahy o harmonii. Bojovník svétla se obétí této léčky stáva často. Neví, odkud úder pŕichází, a nemuže nijak dokázat, že jde o lež. Intrika nepŕipouští právo na obhajobu: odsudzuje bez soudu. Bojovník pak snáší dusledky a nezasloužené tresty - neboť slovo je mocné a on to ví. trpí však mlčky a nikdy nepoužije téže zbrané, aby napadl svého protivníka. Bojovník svétla není zbabělec.,,
(Paulo Coelho - Rukoväť bojovníka svetla)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skutočný príbeh - Fórum - ZDRAVIE.sk