Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa poslať e-mail do zahraničia?

Príspevok v téme: Dá sa poslať e-mail do zahraničia?
Nicky18

Konkrétne do Česka by som ho potrebovala poslať, pretože sa chcem zapojiť do jednej súťaže o knihu, tu je stránka súťaže: www.rozhlas.cz

Teda vlastne skôr na tejto stránke sa dozviete viac: www.rozhlas.cz

No a mám problém, že tam kde je dole napísané modrými písmenami e-mail, tak som to skopírovala, vložila do okienka "prijímateľ" (myslím keď som posielala e-mail) no a napísala som odpoveď aj všetko, čo bolo treba. Napísalo mi po odoslaní, že "Správa bola úspešne odoslaná" no o pár sekúnd mi prišla ďalšia správa a to takáto: Správu sa nepodarilo doručiť, server prijímateľa ju vrátil späť.
Najčastejšie dôvody neúspešného doručenia sú:
Neexistujúca e-mailová adresa prijímateľa – skontrolujte možný preklep v adrese prijímateľa
Neexistujúci server prijímateľa – možný preklep v adrese za @ (zavináčom)
Dočasne nedostupný server prijímateľa – počkajte a správu odošlite neskôr
Veľkosť príloh v správe je príliš veľká – nastavenie max. veľkosti správy u prijímateľa môže byť nižšie ako na Azet.sk. Rozdeľte prílohy a odošlite ich vo viacerých správach
Zakázaný súbor v prílohe – kvôli ochrane pre vírusmi môžu byť odmietnuté prílohy s príponami .exe, .bat, .sys a pod. a to aj keby boli zkomprimované v .zip alebo inom archíve
Preplnená schránka prijímateľa – všetky správy pre daného prijímateľa budú dočasne odmietané, prijímateľa kontaktujte iným spôsobom

Neviem, čo mám robiť skúšala som už všetko, čo je tam napísané no nič sa mi aj tak nedarí :( pomôžte mi s tým prosím tá kniha je pre mňa veľmi dôležitá aj keď viem že šanca na výhru je malá, ale za pokus nič nedám :)

Nicky18

Hej :D raz sa opil a dal mi heslo od e-mailu aj jeho telefónne číslo :D inak by mi ho nedal, potom to aj ľutoval, on je totiž takí divný, nevie sa na ničom zabaviť, nepozná vtipy, nemá priateľku taký suchár :D ale inak je celkom pekný :D ale to teraz nejdeme riešiť :D máme inú tému :D

Nicky18

Už som skúsila aj zapísať a poslala som to cez ten gmail (spolubývajúceho e-mail) aj keď som sa ho nespýtala ale hadam sa nebude hnevať :D No a zatiaľ mi neprišla žiadna odpoveď

shayleen

Každý měsíc hrajeme o hodnotnou novou knihu. Soutěžní otázku uslyšíte na konci každého pořadu a její znění najdete i na tomto místě. Vaše odpovědi zasílejte e-mailem na adresu planetarium@rozhlas.cz. Knihu vyhraje ten z vás, jehož odpověď bude co nejpřesnější a nejúplnější (není-li stanoveno jiné kritérium). Správné znění odpovědi spolu se jménem výherce se dozvíte přímo v pořadu a také na našem webu.

Nicky18

sssssd lenže ja toto je už druhá súťaž (každý mesiac je totiž nová) a ja som to aj v tedy posielala a tiež mi toto vypísalo, tak neviem v čom je problém, skúsim možno ešte nájsť na ich facebookovej adrese druhý e-mail a na ten by som možno vedela poslať, že sa mi nedarí im odoslať e-mail, či nie?

sssssd

vyzera to, ze email existuje a fakt mohli mat nejaky vypadok.

vyskusaj to znovu alebo pouzi nejaky iny email. nemas gmail? tam ti vypise aj konkretnu chybu/dovod nedorucenia a nie taketo vseobecne keci.

Nicky18

No ja keď som to posielala prvý krát, tak áno, ale potom som to skúsila bez tej bodky a aj tak mi toto vyskočilo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa poslať e-mail do zahraničia? - Fórum - ZDRAVIE.sk