Otec ma prichytil pri masturbovani a potom...

Príspevok v téme: Otec ma prichytil pri masturbovani a potom...
zufalstvosam

Ahojte. Som 19 rocna baba, docasne zijem s otcom v zahranici, byty su tu drahe, mame prenajatu len malu garzonku. Spime na jednej posteli. On vie zaspat za 2 sekundy a vzdy spi ako drevo a velmi chrape, vela nenaspim, tuto noc som nemohla ale spat vobec...Nachytal ma pri tom...Viem, spravila som velku chybu a je mi to luto. Lenze to nie je najhorsia cast na tom. Hanbim sa skor sama pred sebou.

Moj otec mamu bil a podvadzal cely zivot. Nie s jednou, ale chodil a stale chodi po bordeloch a stale vyhladava take znamosti na jednu noc. Stale len vyhukuje ze s mamou nebol lebo s nim nechcela spavat. Kto by aj spaval, ked spaval s dalsimi plno hocijakimi. Sme 3 deti mimochodom, mama mala stastie, ze sa nenakazila.

Pointa je, ze je uchylny, ale ku mne si zatial nikdy nedovolil. Az po vcerajsok. Ked ma nachytal, tak ostal ticho, az kym som neprestala a potom mi povedal, ze to vsetko pocul a ze ci mam frajera a ze mam sa s nim o tom bavit, ze ci to bolo dobre a ze ci si to viem dobre spravit, lebo zda sa mu, ze nie. Ze sa nemam hanbit, ze to nikomu nepovie a ze to robia vsetci. A pritom sa mi dotykal noh {lezime opacne kvoli tomu ze chrape). Doslo mi az na grc, ale doslova. Povedala som mu nech mi da pokoj. Potom som samozrejme s tym hned prestala, ale stale som sa prehadzovala, lebo som nevedela zaspat. Pocula som ako naschval nezaspava a snazi sa ma sledovat a pocuvat. Po chvili zase ze preco si to stale robim, ze preco sa celu noc robim a pod., zase mi doslo zle, lebo ja som vtedy fakt s tym prestala. Potom som sa robila akoze spim, presla nejaka chvila a ludia, on sa mi naozaj zacal dotykat noh tak uchylne :,( Zacala som nadavat, hresit a hucat a kedze sme tu na spolocnom dome, tak povedal ze nech som ticho, ja jemu zase ze nech sa ma nedotyka a ze za par hod. vstavam. On ze zajtra odide a ze mozem si to tam robit kolko chcem. Nezaspala som vobec. Rano ma viezol do roboty, tam samozrejme celu cestu o tom, ja som mu vobec neodpovedala. V robote som ledva udrzala slzy, po robote som isla sem do takeho parku, len aby som ho nevidela a aby som sa trocha vyvetrala...On isiel nastastie k jednej zo svojich mileniek momentalne.

Nikdy som nebola zufalejsia a sklamanejsia sama zo seba. Nenavidim sa tak moc, tak moc, nechcem byt ako on. Pisem vam to cez slzy, nemam sa komu zdoverit ...Len sa proste citim uplne prazdna a sama, to je dovod preco som aspon v hentom hladala nejake to uspokojenie..Teraz sa citim ako posledna spina a akokeby po znasilneni, i ked k takemu nicomu nedoslo, citim to tak. Cely den som uplne zufala a zda sa mi to cele ako zly sen, z kt. sa chcem konecne zobudit. Nechce platit vyzivne aj ked zaraba vela, to je dovod preco som tu a chcem pomoct mame. Musim sa vykaslat aj na VS a ostat tu pracovat. Ale ja nechcem byt u neho, viem, ze to bude teraz riesit stale. Strasne sa mi hnusi, strasne a takisto aj ja sama sebe. Cely den myslim len na samovrazdu. Moze sa vam to zdat prehnane, ale hnusi sa mi to, co spravil a takisto aj moj hlupy cin. Som zufala a neviem co mam robit :(

hlavuHore

Filip TT

Tou reakciou s pouzitim invektiv.
Neviem ci nejaka ideologia alebo smer ospravedlnuje vedome hrube vyjadrovanie voci niekomu. Skor som myslel, ze ides ludom prikladom.

Skor som ta mal za krestana, mozno aj katolika a nie realistu, ale budis. Ved to vies ty sam kde mas hranice.

Filip TT

Je naozaj predpokládam, že keby Ovecka povedal do očí tejto dievčine to, čo tzu napísal o jej matke, tak dostane minimálne facku.

Hlavuhore: Čím som Ťa sklamal? Že som realista?

hlavuHore

Filip TT

Ale si sa vyfarbil. Nasilie a urazky a vedla pobozne rady. Sklamal si ma. Viem si vazit ludi co stoja za svojou ideologiou a nie preskakuju raz tu raz tam.

0vecka

Filip TT jj nenarodil... ale to neznamena ze ti co sa nenarodili maju pravo urazat ostatnych a povysovat sa nad nich

Filip TT

Ich mozno nie, ale seba ano...

Svet je taky, ze nie kazdy sa narodil do tak dobrych podmienok ako Ty. Tu si zakladaju temy prave ti, co sa nenarodili tak dobre. Ked chces citat o tych, co narodili dobre, pozeraj napriklad serial Beverly Hills...

0vecka

Filip TT nepytal som sa ale mas pocit ze ich povysujem nad inych ?? ja nie... ale minimalne ma nesplodili do takych podmienok ako zakladatelku..

jarco

Ahoj sestrička

Tiež mi chýba pre oslovenie krstné meno/možno že si Janka../ ako vidím z tej ovečky sa vyklul tiež poriadny vlk a má tu už vyše 6000 príspevkov-no dakujem pekne ak sú podobné.Takéto ďaľšie zásahy človek nemusí...
Som vďačný aj za bračeka Filipa.
Píšem Ti ešte aj preto,že píšeš o návrate na SVK,tak mám čerstvú informáciu,že ten pastor Peter Prothero z jubilee church-
z Londýna bude teraz-budúcu nedelu-t.j.6.9.2015 v Bratislave-je to o 9:30 v Istropolise-1.posch./kinosála/
Ak sa Ti bude dať,skús sa tam dostať a príp.získať kontakt-možno Ti okrem duchovnej pomoci môže pomôcť aj v U.K. prakticky..
A ešte raz Ti chcem povedať že tá služba praktického poradenstva v Královej Lehote je myslím si / z praxe/ dobré riešenie aj pre Teba.
Teraz bude 10.-13.9. a stále sa dá prihlásiť a tam dohodnúť nejaký čas na poradenstvo-normálne to funguje asi tak,že človek tam príde ako zufalstvosam a po cca 1,5 hod.po poradenstve vyjde ako radostsam...
Nie raz som to videl-funguje to.Tak Ťa chcem ešte raz povzbudiť-aj keby si hned nešla na poradenstvo,ten pobyt tam-v Božej prítomnosti sám osebe lieči rany.Myslím, že by Ti veľmi rozumeli aj ľudia z teamu - hlavne Zuzka a Janka.
Prajem Ti novú silu a tie správne rozhodnutia.
Ak chceš,prípadne mi napíš nie cez tento fórum-na mail:
jarogruber@pobox.sk
P.S. je to duchovný boj-nie s telom.určite to nevzdávaj...
Jarco