Otec ma prichytil pri masturbovani a potom...

Príspevok v téme: Otec ma prichytil pri masturbovani a potom...
zufalstvosam

Ahojte. Som 19 rocna baba, docasne zijem s otcom v zahranici, byty su tu drahe, mame prenajatu len malu garzonku. Spime na jednej posteli. On vie zaspat za 2 sekundy a vzdy spi ako drevo a velmi chrape, vela nenaspim, tuto noc som nemohla ale spat vobec...Nachytal ma pri tom...Viem, spravila som velku chybu a je mi to luto. Lenze to nie je najhorsia cast na tom. Hanbim sa skor sama pred sebou.

Moj otec mamu bil a podvadzal cely zivot. Nie s jednou, ale chodil a stale chodi po bordeloch a stale vyhladava take znamosti na jednu noc. Stale len vyhukuje ze s mamou nebol lebo s nim nechcela spavat. Kto by aj spaval, ked spaval s dalsimi plno hocijakimi. Sme 3 deti mimochodom, mama mala stastie, ze sa nenakazila.

Pointa je, ze je uchylny, ale ku mne si zatial nikdy nedovolil. Az po vcerajsok. Ked ma nachytal, tak ostal ticho, az kym som neprestala a potom mi povedal, ze to vsetko pocul a ze ci mam frajera a ze mam sa s nim o tom bavit, ze ci to bolo dobre a ze ci si to viem dobre spravit, lebo zda sa mu, ze nie. Ze sa nemam hanbit, ze to nikomu nepovie a ze to robia vsetci. A pritom sa mi dotykal noh {lezime opacne kvoli tomu ze chrape). Doslo mi az na grc, ale doslova. Povedala som mu nech mi da pokoj. Potom som samozrejme s tym hned prestala, ale stale som sa prehadzovala, lebo som nevedela zaspat. Pocula som ako naschval nezaspava a snazi sa ma sledovat a pocuvat. Po chvili zase ze preco si to stale robim, ze preco sa celu noc robim a pod., zase mi doslo zle, lebo ja som vtedy fakt s tym prestala. Potom som sa robila akoze spim, presla nejaka chvila a ludia, on sa mi naozaj zacal dotykat noh tak uchylne :,( Zacala som nadavat, hresit a hucat a kedze sme tu na spolocnom dome, tak povedal ze nech som ticho, ja jemu zase ze nech sa ma nedotyka a ze za par hod. vstavam. On ze zajtra odide a ze mozem si to tam robit kolko chcem. Nezaspala som vobec. Rano ma viezol do roboty, tam samozrejme celu cestu o tom, ja som mu vobec neodpovedala. V robote som ledva udrzala slzy, po robote som isla sem do takeho parku, len aby som ho nevidela a aby som sa trocha vyvetrala...On isiel nastastie k jednej zo svojich mileniek momentalne.

Nikdy som nebola zufalejsia a sklamanejsia sama zo seba. Nenavidim sa tak moc, tak moc, nechcem byt ako on. Pisem vam to cez slzy, nemam sa komu zdoverit ...Len sa proste citim uplne prazdna a sama, to je dovod preco som aspon v hentom hladala nejake to uspokojenie..Teraz sa citim ako posledna spina a akokeby po znasilneni, i ked k takemu nicomu nedoslo, citim to tak. Cely den som uplne zufala a zda sa mi to cele ako zly sen, z kt. sa chcem konecne zobudit. Nechce platit vyzivne aj ked zaraba vela, to je dovod preco som tu a chcem pomoct mame. Musim sa vykaslat aj na VS a ostat tu pracovat. Ale ja nechcem byt u neho, viem, ze to bude teraz riesit stale. Strasne sa mi hnusi, strasne a takisto aj ja sama sebe. Cely den myslim len na samovrazdu. Moze sa vam to zdat prehnane, ale hnusi sa mi to, co spravil a takisto aj moj hlupy cin. Som zufala a neviem co mam robit :(

0vecka

Filip TT a tvoje? ja proste diskutujem a pytam sa na tvrdenia ktore boli hodene do ringu bez toho aby za nimi nieco stalo...

takisto som napisal svoj nazor a fakt by jej najviac pomohlo keby sa zacne spoliehat sama na seba toto je fakt chore...

0vecka

zufalstvosam a co ona akoze dokazala ze je to vyssia forma Zivota? jedno decko je agresinvy narkoman druhe absolutne nesamostatne a tretie netusim. proste v podstate sa nechala trikrat nabuchat od cloveka ktory nevie drzat svojho ftaka na uzde.. fakt gratulujem..

zufalstvosam

Ahoj Filip, mail som ti uz poslala.

A ovecka: ty si dalsi posudzujuci Nicneprezil. Chory si jedine ty, vies ako sa vravi, pre hlupaka kazdy hlupak ;) To, ze si beries do huby mna, este nejak viem prezit, ale to ze si si vzal do tej nevymachanej sprostej huby moju mamu, tak to nie. Zlatko, ty si jej zivot nemohol dostat, lebo keby existovala reinkarnacia, tak by ti nepomohlo sa ani milionkrat reinkarnovat aby si sa dostal na jej uroven.

A mojej situacii si zjavne neporozumel, vysvetlila som ju viackrat, ale niektori nechcu chapat. Necakam na ziadneho princa na bielom koni, na mojho otca toboz nie a ako si si mohol precitat, ani na financnu pomoc. Ale pre dementov ako ty to pisem a vysvetlujem zas: Som tu, aby som sa stala nezavisla a mala dostatok vsetkeho. Aby som nikdy od nikoho nemusela nic cakat alebo pytat. Moj buduci muz moze byt uz teraz stastny ako blcha, kedze dnes su premnozene zlatokopky. Aj ja by som mohla byt taka kebyze chcem, ale mam svoju hrdost, kt. sa zaplatit neda. Takze preto som tu. Ale zajtra uz idem s5 na SVK tak ci tak.

0vecka

saq toto je chore najprv si matka spravi 3 deti s clovekom ktory ich nechce a dava im to najavo a potom dcera nadava na otca najrasej by ho zabila ale prespavat unho jej nevadi...

podla mna by si mala konecne zobrat zodpovednost za svoj zivot do vlastnych ruk a nespoliehat sa na otca alebo na princa na bielom koni ale konecne byt aspon trosku samostatna apostarat sa sama o seba.. toto je hroza co som si tu precital...

Filip TT

No budem mať problém uveriť, že to nie si Ty...mohla by si mi prosím teraz poslať mail na adresu filip.trnavsky@zoznam.sk? Poznal by som potom Tvoju emailovu adresu...