Otec ma prichytil pri masturbovani a potom...

Príspevok v téme: Otec ma prichytil pri masturbovani a potom...
zufalstvosam

Ahojte. Som 19 rocna baba, docasne zijem s otcom v zahranici, byty su tu drahe, mame prenajatu len malu garzonku. Spime na jednej posteli. On vie zaspat za 2 sekundy a vzdy spi ako drevo a velmi chrape, vela nenaspim, tuto noc som nemohla ale spat vobec...Nachytal ma pri tom...Viem, spravila som velku chybu a je mi to luto. Lenze to nie je najhorsia cast na tom. Hanbim sa skor sama pred sebou.

Moj otec mamu bil a podvadzal cely zivot. Nie s jednou, ale chodil a stale chodi po bordeloch a stale vyhladava take znamosti na jednu noc. Stale len vyhukuje ze s mamou nebol lebo s nim nechcela spavat. Kto by aj spaval, ked spaval s dalsimi plno hocijakimi. Sme 3 deti mimochodom, mama mala stastie, ze sa nenakazila.

Pointa je, ze je uchylny, ale ku mne si zatial nikdy nedovolil. Az po vcerajsok. Ked ma nachytal, tak ostal ticho, az kym som neprestala a potom mi povedal, ze to vsetko pocul a ze ci mam frajera a ze mam sa s nim o tom bavit, ze ci to bolo dobre a ze ci si to viem dobre spravit, lebo zda sa mu, ze nie. Ze sa nemam hanbit, ze to nikomu nepovie a ze to robia vsetci. A pritom sa mi dotykal noh {lezime opacne kvoli tomu ze chrape). Doslo mi az na grc, ale doslova. Povedala som mu nech mi da pokoj. Potom som samozrejme s tym hned prestala, ale stale som sa prehadzovala, lebo som nevedela zaspat. Pocula som ako naschval nezaspava a snazi sa ma sledovat a pocuvat. Po chvili zase ze preco si to stale robim, ze preco sa celu noc robim a pod., zase mi doslo zle, lebo ja som vtedy fakt s tym prestala. Potom som sa robila akoze spim, presla nejaka chvila a ludia, on sa mi naozaj zacal dotykat noh tak uchylne :,( Zacala som nadavat, hresit a hucat a kedze sme tu na spolocnom dome, tak povedal ze nech som ticho, ja jemu zase ze nech sa ma nedotyka a ze za par hod. vstavam. On ze zajtra odide a ze mozem si to tam robit kolko chcem. Nezaspala som vobec. Rano ma viezol do roboty, tam samozrejme celu cestu o tom, ja som mu vobec neodpovedala. V robote som ledva udrzala slzy, po robote som isla sem do takeho parku, len aby som ho nevidela a aby som sa trocha vyvetrala...On isiel nastastie k jednej zo svojich mileniek momentalne.

Nikdy som nebola zufalejsia a sklamanejsia sama zo seba. Nenavidim sa tak moc, tak moc, nechcem byt ako on. Pisem vam to cez slzy, nemam sa komu zdoverit ...Len sa proste citim uplne prazdna a sama, to je dovod preco som aspon v hentom hladala nejake to uspokojenie..Teraz sa citim ako posledna spina a akokeby po znasilneni, i ked k takemu nicomu nedoslo, citim to tak. Cely den som uplne zufala a zda sa mi to cele ako zly sen, z kt. sa chcem konecne zobudit. Nechce platit vyzivne aj ked zaraba vela, to je dovod preco som tu a chcem pomoct mame. Musim sa vykaslat aj na VS a ostat tu pracovat. Ale ja nechcem byt u neho, viem, ze to bude teraz riesit stale. Strasne sa mi hnusi, strasne a takisto aj ja sama sebe. Cely den myslim len na samovrazdu. Moze sa vam to zdat prehnane, ale hnusi sa mi to, co spravil a takisto aj moj hlupy cin. Som zufala a neviem co mam robit :(

zufalstvosam

Dakujem este raz. Dakujem bratsek :D :) Vravia, ze mam pekne meno, ale nebudem ho tu spominat, prepac. Zatial ma moje meno tu vystihuje, ale zo vsetkeho sa da dostat. Aj z tejto mojej situacie a ja to dokazem. Mimochodom v stredu letim s5 na SVK.

Filip TT

Aj dokelu napadla ma jedna vec - ty nemáš zaregistrovaný nick, to sa môže hocikto prihlásiť pod tvojím nickom a vypýtať si to odo mňa. Mohla by si sa prosím zaregistrovať?

Filip TT

Aj dokelu napadla ma jedna vec - ty nemáš zaregistrovaný nick, to sa môže hocikto prihlásiť pod tvojím nickom a vypýtať si to odo mňa. Mohla by si sa prosím zaregistrovať?

Filip TT

Ok, ponuka platí ďalej a nepretržite. Môžeš sem hocikedy prísť a zavolať ma.

Inak páči sa mi oslovovať Ťa sestrička, ale keby si chcela, aby som Ťa volal menom, tak si vymysli nejaké pekné...

zufalstvosam

Skutocne dakujem, ale ako som napisala, dokazem to aj sama, nechcem teba a ani nikoho ineho obtazovat. Je to vec, kt. musim zvladnut a kt. zvladnem. Jedine co je otazne, je, kedy to bude. DAKUJEM ale za vsetko naozaj. Nech je viac ludi ako ty.

Filip TT

Sestrička rozumiem Ti, môžeme sa dohodnúť tak, že neskôr, až budeš mať dosť svojich peňazí, môžeš ich poslať späť. Je jedno, kedy ich pošleš a či ich pošleš - bolo by to len na Tebe. Berieš?

zufalstvosam

Filip: Dakujem za tvoju ochotu pomoct a velkorysost, ale nikdy by som peniaze od nikoho len tak nevzala, mam to v povahe, ze na vsetko si musim proste zarobit sama, kvoli tomu pocitu, ze nepotrebujem na zabezpecenie nikoho a tiez kvoli tomu, ze takym sposobom ma nikto nebude moct vydierat s peniazmi ako otec moju mamu. Keby bola od neho nezavisla, tak sa s nim nemusime dotahovat po sudoch a pod. Ale tak vsetko sa deje pre nejaky dovod. Ja pojdem kvoli tomu pocitu nezavislosti a dostatku aj cez mrtvoly a raz to dosiahnem a potom mi uz nikto nebude mat ako ublizit a kazdy, kto to urobi, vyhodim ako kus odpadu zo svojho zivota a najdem si niekoho noveho, ved to nie je nic zlozite. Navyse vzdy sa da potom prestahovat a zacat odznova.

Filip TT

Tvoje názory poznám už z Tvojich skorších prípevkov, takže pre mňa nič nové.

"Konkretna" čiže materiálna pomoc by spočívala v tom, že by si mohla dostať nejakú menšiu finančnú podporu - v prípade že by bola použitá na odsťahovanie sa od otca.

zufalstvosam

Ahoj Filip, ano, som tu. Dakujem, ale po precitani mojich poslednych 2 komentov asi pochopis, ze mne sa pravdepodobne pomoct neda.

zufalstvosam

Ahoj Filip, ano, som tu. Dakujem, ale po precitani mojich poslednych 2 komentov asi pochopis, ze mne sa pravdepodobne pomoct neda.