Zubarka v TT

miloso

Odkedy si otvorila ambulanciu (roky deväťdesiate),tak som jej klient.Áno,je to drahé,ale inému nikomu by som pusu neotvoril ani keby som skapínal od bolesti...
Vzťah pacient-lekár je vždy o dôvere...
Ona tú moju má a kým bude žiť aj mať bude...
Takže tak...

filozof.

A ešte ak chcete vedieť ako to bolí,to trhanie bez injekcie,tak to je desivé.V hlave vám do večera ostane vlnobitie.A tá bolesť trhavá priamo do mozgu.Už som čítal také blbé otázky či to bolí bez injekcie......asi ešte nemala dievčina nikdy vytrhnutý zub.....................strašne to bolí.........

filozof.

Ak máte pokazené zuby a zhnité korene,tak vám nepomôže ani najlepší zubár na svete.Bude vás to velmi bolieť,budete chcieť odťial vypadnúť čo najskôr,ale nejde to-musíte všetko vydržať!Trhanie zubov zhnitými koreňmi je utrpenie najväčšie na svete.....:-(
žiadna injekcia vám nepomôže.AMEN.

Jašter666666

Ahojte.Práve som objednaný Pani Jelisavete,už tam chodím nejaké tie roky.Aj mi vytrhla nejaký ten zub aj opravila.Dá sa povedať,že to urobí takmer bezbolestne.Trhanie zubov je nepríjemné aj u najlepšieho doktora na svete.Ona má skvelé injekcie a skvelý prístup.Vedla je Pán Kukučka zubár aj tam odporúčam.Vždy si pripravte okolo 150 euro pre istotu.Aj 200 euro nie je na škodu.nikdy neviete-je to istota.štátnym zubárom neodporúčam ísť-súkromný sú lepší aj ked drahší.

polin

to asi nie,ale môže ti dakoho poradiť, možno práve tú doktorku Škodáčkovú,alebo aj dakoho iného,skús tam brnknúť, čo ti povedia...

polin

Strojčeky robí Škodáčková...je to v rodinnom dome ako postavili nové tenisové centrum na Slávii...tuším je to Hajdóczyho ulica.Bola som tam so synom, ale zdá sa mi, že sa snaží urobiť strojček za každú cenu, aj keď zuby nie sú krivé.Samozrejme nikdy nie je chrup dokonalý ,ale z tohoto som mala pocit, že zarobí na čomkoľvek.Boli sme iba na prehliadke a vzala od nás 500.- sk v podstate za to, že si na nás urobila 5 minút času.Tvrdila, že môj syn bude určite určite potrebovať strojček,hneď nás objednala na ďalšie sedenie,ale on má nádherné rovné zuby,tak sme tam nešli.
Naozaj výbroná je pani doktorka Haviarová.Je to presne nad Tatrabankou na poschodí.t.č. je 033/5511523.Nikdy tam nemá chaos a veľa ľudí, sestričky ťa objednajú, kedy to vyhovuje tebe a má úžasný prístup.Je citlivá, jemná, príjemná, všetko ti do detailov vysvetlí a vždy keď zaplatím, viem presne za čo to bolo.Môj syn sa absolútne nebojí vyšetrenia vďaka jej prístupu.

ivona111

super zubarka je JELISAVETA HAVIAROVA robila mi raz zuby ked ma nikto iny nechcel zobrat mala som zapal a nikto iny ani v nemocnici ani na poliklinike ma nechcel zobrat a spravila mi to super teda nie je to moja lekarka ale zachovala sa super a robotu odviedla na jednotku pracuje ak idete popri tatrabanke a je tam ta uzka ulicka tak zozadu je tam aj dalsi zubar tusim petrik ci ako sa vola tak tam pracuje tato pani doktorka odporucam robi super , je to vlastne ak by ste isli z obchodneho domu a chcete vyst na pesiu zonu tak cez tu uzku ulicku ved zozadu tatrabanky asi viete kde tak vela stastia