Nedokážem ustáť tlak

Príspevok v téme: Nedokážem ustáť tlak
Detron

Zdravím zaujímalo by ma,prečo moja hoľka keď s ňou spávam ( sex ) tak mi stále hovorí že ho mám malého,uráža ma robí si posmech zo mňa hovorí že sex bol so mnou iba celkom dobrý že sa rýchlo urobím a že jej bývalí bol oveľa lepší a stále do mňa takto hústi ? ona nedokáže pochopiť ako sa cítim ? viete mi to niekto vysvetliť aby som sa týmto vôbec už netrápil ? dosť ma to žerie...a nedokážem sa z tým vyrovnať.......premýšľam aj nad rozchodom a mám zmiešané pocity,chcem byť lepší v tomto ale nedokážem to,a mrzí ma to mám aj strach že ma podvedie na koľko ju milujem,Vďaka za odpovede každému čo ma IQ a poradí

Azzazel

Mas tak vela penazi, alebo co? Lebo toto neni laska, ona ta nemiluje, kebyze ano, nikdy by ta neurazala... rozhod by mal byt jasny...

luciano

Ja odporúčam dať jej kopačky. Robiť si posmešky z tvojej sexuality je vážny problém, ktorý bude časom eskalovať a stane sa neznesiteľným. Malý penis nie je žiaden handicap, dôležitejšia je hrúbka penisu, ale ani to nie je smerodajné. Stačí, keď žene poriadne dráždiš clitoris a bude ako v siedmom nebi. A to sa dá aj malým penisom...