Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem ako dalej

Príspevok v téme: Neviem ako dalej
fero111111

Zdravim vas ludkovia klasicky problem :) len chcem vediet nazor asi aj viem co urobim ale predsa zaujima ma vas nazor teda ak nejaky mate alebo budete mat

ide oto ze stale sledujem fc jednu osobku sme kamosi setko ok len stym ze ona ma nechce a ja ju ano napisal som ze mi je zle s toho blbnem a sibe mi sledujem ju kedy kde co je prihlasena ci nieco niekomu nelajkla a podobne asi to poznate napisal som ze si ju bloknem ukoncim setko lebo mi to nerobi dobre absolutne ale nechce aby som to urobil vas nazor myslite ze pomaha odlucenie aspon na pol roka rok a nejak to prejde alebo aj po roku nanu budem mysliet napriek tomu ze nebudem v konktate je lepsie ju bloknut alebo to nechat tak ked ona nechce aby som to urobil co mam robit sam neviem :( dakujem chcel by som vediet co by ste urobili vy :)

just do it

Bol som v tvojej situácii a pomohlo mi prerušenie kontaktu. Ja som síce nikoho neblokoval ani si svoj účet nezmazal. Ja som ho takpovediac uzatvoril, všetko som nastavil na "iba ja" , a teda ktokolvek aj z priatelov kto otvori moj profil v podstate nevidi nic len biela plocha a ziadna fotografia. Aj som tam začal menej chodit.. venovať sa viac svojim veciam.. a pomohlo to, radim ti urob to iste, pripadne aj radikalne zmazat ucet zablokovat, nikde neni povedane ze to zablokovanie je naveky, ked sa znormalizujes budes sa snou vediet znovu normalne bavit a mozno sa aj karta otoči časom, ktovie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem ako dalej - Fórum - ZDRAVIE.sk