Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbavit byvaleho?

Príspevok v téme: Ako sa zbavit byvaleho?
Amel

Ahojte. Pred par rokmi som mala priatela, s kt. sme sa po par mesiacoch rozisli. On to asi ale olutoval pretozepri kaazdej prilezitosti mi opakoval ze to chce sa vratit naspat. Ja som ale nechcela a preto som prerusila kontaktt. Pred niekolkymi mesiacmi sme sa zase stretli, rozpravali a po par dnoch zase zacal s tym ze to stale lutuje ja som si povedala ze preco to neskusit zase ale radost ma presla ked som zisstila ze ma priatelku. Skoncilo to on odisiel do zahraanicia .Teraz sa vsak vratil a ja som zistila ze pozna mojho priatela dokonca mu povedal ze sme spolu kedysi chodili. Pred par dnami mi dokonca napisal pytal sa ako sa mam. Mne sa to vobec nepaci nechapem o co mu ide a preco o nom pocujem na kazdom rohu. Asi to znie akoby som sa stale nevyrovnala s rozchodom ale niekedy su naozaj prajem aby som ho nikdy nespoznala. Neviem ako sa ho mam raz a navzdy zbavit :( prosim pomozte

cukrik850

Ahoj Amel.:)
Ja som mala podobný problém s mojou nepriateľkou,ktorá mi nedala pokoj vyše roka. Ako som sa jej zbavila? Veľmi ťažko. Trvaalo mi to veľa síl, stratu mnohých priateľov a spravenie si vlastného sveta.
V prvom rade som si ju blokla na všetkých sociálnych sieťach,na ktorých som ju našla aj jej najbližších priateľov aj rodinu,pretože nikdy nevieš. Samozrejme sme mali aj veľa spoločných priateľov,ktorých som bohužiaľ stratila,musela som ich vymazať zo svojho života. To isté spravil pre mňa aj priateľ,lebo otravovala aj jeho, aj ej kamošky, volali ho na kadejaké chaty,akcie..stále ho zmotávali.
Ďalej som pokračovala tým, komu čo o sebe poviem, vytriedila som dosť kontaktov, kamarátila som sa iba s tými najbližšími, ostatným som sa snažila nevravieť nič o svojom súkromnom živote.
A najlepšia je ignorácia a dať najavo, že ťa už nezaujíma a že ťa nerozhádže to, že ti nedá pokoj.Musíš pôsobiť vyrovnane a šťastne! Musíš bojovať a keď bude vidieť, to že to máš hákem, tak ho to prestane baviť! Držíím palce!!! :)

dalsi

filter telefonneho cisla, filter na jeho email. Alebo zisti email jeho priatelky a presmeruj postu od neho na jeho priatelku :-D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbavit byvaleho? - Fórum - ZDRAVIE.sk