Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hodi sa k chlapom pecenie?

Príspevok v téme: Hodi sa k chlapom pecenie?
ssona

Neviem aky mate na to nazor no chcem sa opytat ci niehe kus zzenstile aby chlap v domacnosti vypekal. Mne to pride trocha zenske. Co si o tom myslite vy. Neraz si pred ostatnymi clenmi jeho rodiny pripadam blbo a este ak mu nakaze napiect jeho mama. Vyrastal totiz cely zivot len s nou nakolko pochadza z rozvedenej rodiny. Co na to poviete.

mam56

Práve mi ten šváb poslal sms, že zajtra príde k nim na návštevu rodina ž Čiech, asi 10 ks.
Že či by som mu nemohol pomôcť s ubytovaním.
Ja že áno, že nie je problém, môj Dr. mi len upraví (zvýši) dávku a všetko bude ok:-)
Začala ma nejako pobolievať moja pravá noha. Ja som tou kriedou urobil čiaru na prah, aby k nám neliezol žiaden ďalší hmyz a sám som na tú čiaru stúpil.
Teraz mi odumiera noha.
Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne.

mam56

Manželka toho švába, čo u mňa býval, ma poprosila, či by si u mňa nemohla upiecť koláče, lebo sa im pokazila rúra.
Neviem, fakt neviem, ale mala na sebe minisukňu, aj postavu mala perfektnú.
Celý čas som jej nezištne pomáhal:-)
Že vraj jej manžel musí odísť pracovať do Ameriky, tak som jej povedal, že mu rád pomôžem, ale mám len na letenku tam.

mam56

V jeho prípade to nebude deviácia. On sa pozerá na realitu trochu inými očami.
Nemať lásku obidvoch rodičov je hrozné.
Nenájsť porozumenie u partnera kvôli deťom je nenormálne.

jana112

ja si myslim ze je mega sexi ked chlape pečie. Už len ked vidim toho svojho v kuchyni, mám chuť..... ale veď čo budem. Nedávno dostal knihu kucharky.cas.sk nahodou odomna :-P aby mi robil viac dobrôt. Snažíme sa vyberať také, aby sme od toho moc nepribrali :-D

Moireal

Ved ked ti to tak vadi, tak si pecte spolocne. Ja milujem spolocne varenie s partnerom. Aj ked vacsinou musim vraviet:teraz urob hento a tamto, lebo on na to varenie velmi nieje ale je strasne zlaty, ked sa snazi. Pre mna je spolocne varenie jedna z najkrajsich a najintimnejsich cinnosti. Mozno to znie cudne, ale pre mna je to akoby relax. :)

Matyo

Tiež si niekedy ako chlap upečiem cheesecake, ale keď ti to na ňom vadí, tak sa s ním rozíď a nájdi si takého, ktorý doma nič neurobí, príde ožratý a ešte ťa vyplieska po papuli, možno potom budeš šťastná :D:D:D

dalsi

A co ked vypeka, co je na tom zle ? Ja vypekam pravidelne chlieb, ved to je malina. A na muznosti mi to neubera. Mozem viac krat denne :-D

Skor ako vypekam, radsej varim. Treba sa o seba vediet postarat po vsetkych strankach. Pecenie skor sporadicky, lebo to skor bavi moju drahu /ta je na sladke/. Ale neni problem urobit ani kolac /som skor na slane/.

Ale najradsej mam rychle jedla, ktore sa pripravuju kratko pri zachovani co najviac vitaminov, pripadne RAW strava a podobne.

Annamária123

Vôbec to nie je zžentilé.
Sama mám manžela, ktorého to baví a keby sme sa mali porovnávať, pečiem menej často než on, hoci isto tiež chutne :)
Ale je to skvelé, keď mám veľa práce a po nej mi pod nos manžel postaví šálku voňavej kávy a k tomu čerstvo napečené osie hniezda alebo šišky či inú dobrotu.
Je vidieť, že to berieš ako niečo divné, no možno to oceníš, keď bude neskoro.
Hovorí sa, že ženy varia ale muži kuchtia. Ak teda muž niečo pripraví, ver, že to je už potom dokonalá mňamka.
Ja som na toho svojho hrdá :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hodi sa k chlapom pecenie? - Fórum - ZDRAVIE.sk