Akné, jazvy po akné

Príspevok v téme: Akné, jazvy po akné
Janika12

DObrý deň viem že týchto tém tu už bolo milion ale prosím vás pomôžte mi mam akné kožná lekárka mi predpisuje stále len mastičky vodičky aknemicyn, zineryt, belakne, duacgel ale nič mi nezabera. Používala som aj biodermu sebium global tiež sklamanie a mala som od Cutishelp krem na tvar s konopnym olejom tiež žiadna sláva. Krv som si ešte nebola dať zobrať ale plánujem či náhodou nezistia v nej či nemám vnútri v tele nejaký problém. Neviete mi poradiť nejakú zázračnú mastičku alebo niečo čo by moje trápenie utíšilo najhoršie je že mam už aj jazvy od akne hlavne na sánkach. Prosím poradte mi niečo. Ďakujem

mirka28

Ano,ten citron musis zmiesat s vodou,lebo ta stava je dost agresivna a kozu dost vysusuje.mne ten zihlavovy caj pomohol...aj kozna mi hovorila,ze mam najskor skusit ten caj,ze telo treba precistit zvnutra :) ja mam akne asi od 15,3 roky som to mala uplne brutalne,ale tak od 18 sa mi to dost zlepsilo,snazim sa nejest sladke a tak...myslim,ze ta strava sa dost na tom odrazi

Janika12

raz som už skúšala citronovu štavu ale strašne ma potom svbrela koža sksim zriediť s tou vodou možno to bude jemnejšie, čo ssa týka čajov pijem aj repik, kamilkový aj žihlaovoy som pila 3 týždne ale žiadne zmeny :/ je to strašne zle aj na psychiku akné už liečim 3 roky ale zatiaľ neuspešne myslela som si že v 20 by už mohli zmiznuť ale stále nič

mirka28

Ahoj,ja na jazvicky po akne pouzivam citronovu stavu,zmiesas stavu z citronu s trochou vody,nanesies na tampon a pretries si tym postihnute miesta..mne to pomohlo,pretoze mam tie jazvy ovela bledsie :) a ako prevenciu proti akne pijem zihlavovy caj(mozes aj nejaky iny cistiaci caj) a obmedzila som sladke a masne jedla a pomohlo mi to...drzim palce ;)