Celulitída

Táto diskusia patrí k článku: Celulitída
Celulitída

Celulitídou označujeme pre ženy špecifické zmeny tukového tkaniva, ktoré je súčasťou kože. Tieto zmeny vidíme ako nerovný, zošúverený povrch kože, neskôr aj s drobnými uzlíkmi a priehlbinkami. Jednoducho povedané ide o pomarančovú kožu.

plax

tie zýábalsú super :) ja k nim používam také kakové maslo ktoré sa super rozotiera a cez zdravý nákup vychádza celkom fajn cena

lenockaaa5

Bojujte proti celulitíde špecializovanou masážou proti celulutíde..Navštívte stránku thaioase.sk a rezervujte si svoj termín ihneď.

alenka_radska

Ahoj, mne velmi pomohla ultrazvuková masáž takým prístorojom dixo. sk/slimming-skincare-6v1/. Samozrejme som popri tom aj cvičila, a hlavne pila veľa vody, to je základ. Neboj celulitída sa dá dosť zmierniť ;) som sama toho príkladom

Alexa12

Ja mam celulitidu dlho.... Mala som ju aj pred detmi, po detoch sa to zhorsilo :/ Zbavit sa toho uz asi neda, pravidelne cvicim a nic :(

modrofuzik111

co by ini dali za to, keby mali iba strie... po case prestane byt aj tak take vyrazne. este k tomu existuju rozne pripravky, kremy... ja pouzivam bepanthen proti striam. su aj ine. kazdemu podla gusta:)