Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradte nejaky protein

zuzka89

mne vyhovuje Plantforce Rice Protein, vyskusala som viac znaciek, ale mam alergiu na laktozu a tento je bezlaktozovy a aj bezlepkovy, kupujem ho tu
shop.vitarian.sk

Jefitto

Ja odporúčam infinite labs 100% protein, len problém je ten, že sa nedá splašiť v SR, ani v ČR, ani v PL, takže jedine, že si ho objednáš z ebaya, ale to ťa potom vyjde na 70€ minimalne

Jefitto

Ani náhodou srvatka neni najkvalitnejší proteín. Srvátka je najrýchlejšie vstrebateľný proteín, ale to ešte neznamená, že je najkvalitnejší. Práve preto,ž e sa najrýchlejšie vstrebáva, tak sa užíva najmä po tréningu, kedy treba doplniť bielkoviny do tela, inak si ich začne brať zo svalov. Na tento účel slúži aj BCAA, môžeš si zakúpiť, to je zas nejaká iná bielkovina, srvatka jej tiež trochu obsahuje.

Najkvalitnejší proteín je hovädzí hydrolyzát len tak btw

odpovedam

biotech sa dobre rozpusta. ale v principe treba len vyskusat, pripadne ak potrebujes riesit aj financnu stranku, tak si zvaz aj cenu... ja som vyskusala mnohe znacky za tie roky, ostala som pri nizsie zmienenej.

odpovedam

noo je proti pravidlam fora propagovat nieco, ale hadam to bude ok. ja kupujem srvatkovy izolat instant od nu3tion, je to slovenska firma a som spoko. mozes skusit, ale je mozne, ze ti nebude vyhovovat. ale znaciek je naozaj vela, mas z coho vyberat ;-) hlavne je, aby tvoja celodenna strava odrazala potreby tvojho tela na konkretny ciel. jeden protein denne nestaci ;-)

odpovedam

srvatkovy je najkvalitnejsi a dobre vstrebatelny. rastlinne nekupuj. ked uz, tak srvatkovy izolat, pripadne este srvatkovy koncentrat. a prichut je uz na tebe ;-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poradte nejaky protein - Fórum - ZDRAVIE.sk