Milostný vzťah s bratrancom...

Príspevok v téme: Milostný vzťah s bratrancom...
SummerGirl

Dobrí deň
Mám 25 rokov, som slobodná, bývam ešte u rodičov a mám vlastne celkom super život. No minulý týždeň sme mali rodinnú oslavu a stretli sme sa tam skoro celá rodina, normálne sme sa bavili. Bolo to dnuka v reštaurácii a bolo mi trochu zle od žalúdka a bola som už aj unavená, lebo som bola "na nohách" už od rána a bolo asi tak 11 hodín v noci. Tak som vyšla von na vzduch. Bol tam aj môj bratranec, no respektíve bratranec až asi z druhého kolena, ne jednoducho nie "presný" bratranec ale taký "bočný" (je mi rodina ale neviem aká, tak ho volám bratranec) No a sme sa rozprávali a zrazu to tak prišlo a pobozkali sme sa. Potom sme išli dozadu na parkovisko a v aute sme sa milovali :( ja viem je to hrozné. POtom som prišla dnu do reštiky a mame som povedala, že sa necítim dobre a odišla som domov. Bola som v úplnom šoku, že čo som to urobila. Je to predsa moja rodina, ešte aj teraz si spomínam ako ma chodieval strážiť, keď som bola dieťa, alebo ako chodieval občas po mňa do škôlky. On je odo mňa oveľa starší. Má 46 rokov :( ale vyzerá mladšie, aj keď predsa len. asi sa teraz pýtate, že či je ženatý. Ženatý nie je. Mal zopár vzťahov, ale veľmi rýchlo sa skončili ani neviem prečo. Neviem čo mám robiť, či sa s ním dalej stretávať, alebo na všetko zabudnúť, alebo čo?

SummerGirl

Ďakujem veľmi pekne všetkým, ktorí ma na tomto fóre podporujú a radia mi som za to veľmi vďačná pretože v "normálnom" živote veľa takých ľudí nie je :/ A tí, čo píšete a dohadujete sa o tom teste, pre Boha, veď som sa tu ešte vtedy pýtala dievčat/žien, že kedy je správny čas si robiť tehot. test a ony mi radili a pýtali kolký deň to je a porodili mi, že po koľkom dni od pohl. styku sa dá zistiť tehotenstvo. Prečítajte si prosím dôkladne tému a potom sa hádajte, veď ja som si nerobila TT 2 dni po pohl. styku...

Galapagos

No keďže vajíčko väčšinou potrebuje na dostatočné uhniezdenie a následnú produkciu hCG dlhší čas, odporúča sa urobiť test až v 1. deň meškajúcej menštruácie,
cca. 13 až 14 DPO.

ALE POZOR! Podľa niektorých odborníkov môžu byť ešte aj tieto výsledky klamlivé. Ak totiž vajíčko nie je dostatočne uhniezdené, prípadne ho telo nepríjme, môže dôjsť k jeho uvoľneniu a zaniknutiu tým, že dostanete neskoršiu menštruáciu...

ketrin112

Najprv si zisti v akom rodinnom vzťahu je ten muž- či je bratranec z druhého kolena alebo čo...a potom rieš ďaľšie sexi záležitosti...

Emily opat

Galapagos, dievčina piše jasne v príspevku zo 7.8. o 21:60:15 ze je to uz 9ty den.
Nerozumiem co stále niekto rieši ci je téma fake ci nie. Keby aj bola...

Inak Summergirl vďaka ze si napísala ako to dopadlo. Nemas za vobec začo hanbiť a ani sa nemusíš pred nikým obhajovať a tobôž nie pred mudrlantami na tomto fóre.
A ze ich tu je!
Prajem vela zdravia a štastia tebe aj bábätku, nech sa vám darí. Si fajn dievča!

neviem11111

galapagos, vsak ti pisem ze podla velmi jednoduchej matematiky ubehlo od sexu po jej prispevok ze je tehotna ubehli 2 tyzdne (a mozno aj par dni navyse)