Milostný vzťah s bratrancom...

Príspevok v téme: Milostný vzťah s bratrancom...
SummerGirl

Dobrí deň
Mám 25 rokov, som slobodná, bývam ešte u rodičov a mám vlastne celkom super život. No minulý týždeň sme mali rodinnú oslavu a stretli sme sa tam skoro celá rodina, normálne sme sa bavili. Bolo to dnuka v reštaurácii a bolo mi trochu zle od žalúdka a bola som už aj unavená, lebo som bola "na nohách" už od rána a bolo asi tak 11 hodín v noci. Tak som vyšla von na vzduch. Bol tam aj môj bratranec, no respektíve bratranec až asi z druhého kolena, ne jednoducho nie "presný" bratranec ale taký "bočný" (je mi rodina ale neviem aká, tak ho volám bratranec) No a sme sa rozprávali a zrazu to tak prišlo a pobozkali sme sa. Potom sme išli dozadu na parkovisko a v aute sme sa milovali :( ja viem je to hrozné. POtom som prišla dnu do reštiky a mame som povedala, že sa necítim dobre a odišla som domov. Bola som v úplnom šoku, že čo som to urobila. Je to predsa moja rodina, ešte aj teraz si spomínam ako ma chodieval strážiť, keď som bola dieťa, alebo ako chodieval občas po mňa do škôlky. On je odo mňa oveľa starší. Má 46 rokov :( ale vyzerá mladšie, aj keď predsa len. asi sa teraz pýtate, že či je ženatý. Ženatý nie je. Mal zopár vzťahov, ale veľmi rýchlo sa skončili ani neviem prečo. Neviem čo mám robiť, či sa s ním dalej stretávať, alebo na všetko zabudnúť, alebo čo?

Kýčera

Nahrádzam slovíčko napísala, slovkom VEDELA. A na diskusii ZÁLEŽÍ. Viem totiž niečo, čo Ty nie. A si si istá, že vieš kto a čo si Ty? Aby si nebola prekvapená...

SummerGirl

Kýčera no to máš pravdu, napísať mi môžeš, že či som girl, či wine, ale to kto som ja, viem len ja. A nezáleží na žiadnej diskusii.

Kýčera

-SummerGirl, v poriadku, ak nie si wine, tak si girl. Prepáč, ale tá prezývka mi niekoho pripomínala. Ja som nečítala žiaden koment, len Tvoj príspevok a niekoho provokovala a ostala som PAF, že ma ešte nevymazali. Lebo 1. príspevok vymazali a aj ten anjelský od Anjelika. Stal sa však zázrak, ono to tam ešte visí, ale čo nie je, môže byť, mám to však na háku! Chcem Ti len povedať, že vonkoncom NEVIEŠ a ani nemáš šajnu, čo si myslím, to v tejto chvíli neviem ani ja. Ak by som však celú diskusiu čítala, tak by som Ti takmer so 100% istotou napísala, či si girl, či wine. To však v tomto momente nie je dôležité.
-...som rada, že som Ti niekoho pripomenula, dúfam, že naň myslíš v dobrom?

SummerGirl

Kýčera ja som na tomto fóre pridala príspevok prvý krát, nikdy pred tým som tu neprispievala, takže Summer wine som určite ja nebola. Ale ja viem, že si to budeš aj tak myslieť, ale tak nech sa páči, prosím, mysli si čo chceš. A prestaňte ma už konečne obviňovať, že kto ja všetko som! Ja som, kto som a vystupujem tu LEN pod prezývkou SUMMERGIRL, aby cám bolo jasné -_-

Kýčera

-Dievčica, kedy si prešla zo Summer wine, na SummerGirl?
-Anjelik, stihla som Tvoj príspevok, máš úplnú pravdu. Aj mňa to skôr štvalo pre tie isté dôvody ako si uviedla a navyše, že som amatér na PC. Tým len dokazujú, za čo nás tu majú, pokladajú a to, že radi majú moc vo svojich rukách, nakoľko je to pravidelný úkaz a deje sa to aj iným. A ani len netušia, ako mi vymazávaním príspevkov pomohli, už ma to vonkoncom nerozčuľuje, vyrovnala som sa s tým, skôr sa čudujem, ak tu svoj príspevok objavím. JA tu jednoducho budem a je mi jedno, či ma aj x-krát vymažú. Ja si počkám a v príhodnom čase prepašujem svoje slová dotyčnému v inom príspevku. Ak môj príspevok osloví čo i len jedného človeka alebo mu pomôže, neplytvala som energiou nadarmo, robím pre pre ČLOVEKA, ĽUDÍ...Je to len virtuálny svet, ale ak je človek taký tu, potom...? Len ja rozhodnem komu, kde, kedy a ako budem reagovať, čo budem písať. Aj s nimi sa dá vybabrať, raz aj im šliapne niekto na otlak a bude to bolieť.

...

Na to kolko problemov si si narobila, si dost v pohode. Nemala by si sa rozculovat, si predsa tehotna. Nemala by si tu riesit problemy fora, ale predovsetkym svoje. Tejto teme a tvojej osobe bolo venovane viac nez dost energie a skutocne nevidim dovod, aby sa dalej sledoval tento telenovelovy pribeh. Najlepsie co mozete urobit je, prestat jej davat to co chce a to je vasa energia a zaujem.