Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milostný vzťah s bratrancom...

Príspevok v téme: Milostný vzťah s bratrancom...
SummerGirl

Dobrí deň
Mám 25 rokov, som slobodná, bývam ešte u rodičov a mám vlastne celkom super život. No minulý týždeň sme mali rodinnú oslavu a stretli sme sa tam skoro celá rodina, normálne sme sa bavili. Bolo to dnuka v reštaurácii a bolo mi trochu zle od žalúdka a bola som už aj unavená, lebo som bola "na nohách" už od rána a bolo asi tak 11 hodín v noci. Tak som vyšla von na vzduch. Bol tam aj môj bratranec, no respektíve bratranec až asi z druhého kolena, ne jednoducho nie "presný" bratranec ale taký "bočný" (je mi rodina ale neviem aká, tak ho volám bratranec) No a sme sa rozprávali a zrazu to tak prišlo a pobozkali sme sa. Potom sme išli dozadu na parkovisko a v aute sme sa milovali :( ja viem je to hrozné. POtom som prišla dnu do reštiky a mame som povedala, že sa necítim dobre a odišla som domov. Bola som v úplnom šoku, že čo som to urobila. Je to predsa moja rodina, ešte aj teraz si spomínam ako ma chodieval strážiť, keď som bola dieťa, alebo ako chodieval občas po mňa do škôlky. On je odo mňa oveľa starší. Má 46 rokov :( ale vyzerá mladšie, aj keď predsa len. asi sa teraz pýtate, že či je ženatý. Ženatý nie je. Mal zopár vzťahov, ale veľmi rýchlo sa skončili ani neviem prečo. Neviem čo mám robiť, či sa s ním dalej stretávať, alebo na všetko zabudnúť, alebo čo?

pistek

Anonym-7597. Ty si napriklad aj v mojom prispevku pisal, ze fake tema. Moze byt, ze je tu dost takychto vymyslenych tem. Ale napriklad u mna to fake tema nebola

SummerGirl

No a? Je tu niekde napísané pravidlo, že musíš používať rovnakú prezývku? Alebo rovnaké pohlavie? Nie nie je! A keď chce ten užívateľ, alebo užívateľka úplnú anonymitu, tak si zvolí just opačné pohlavie. A to, že niektorí ľudia sú tak naivní a s prepáčením sprostí, že si nevšimnú, že tá téma je blbosť, tak potom nech do nej pokojne prispievajú, sami si za to môžu, nikto im to nekáže. Nech si nájdu fórum na ktorom musí byť ešte aj telefónne číslo a fotka občianskeho preukazu, tss. Aby si boli istí, že téma nie je fake, ako to tu vy voláte. A keby aj hej, neverím, že sa cudzí človek dokáže tak vžiť so tej situácie, že by ho to nejako citovo ničilo. No tak si prečíta tému, napíše svoj názor a stavím sa, že do 5 minút na to aj zabudne. Takže mne je to absolútne jedno, či všetky tieto témy, čo tu ľudia píšu, že či sú fake alebo pravé. Vôbec ma to nezaujíma, ani to, čo si ľudia myslia o mojej téme.

ano moze pisat naraz aj dve temy,ibaze v jednej je chlapom,v druhej zena,vek od 15 do 100,vsakze..neznaly naleti,suciti,radi ako najlepsie vie,je do toho zatiahnuty,samozrejme dobrovolne,lebo chce pomoct . obchoduje sa tu s ludskou naivitou

SummerGirl

anonym_75971 ešte sa pýtaš? No zrušili to predsa asi preto, čo robíte aj teraz. Osočujete ľudí, že vymýšľajú fake témy. A keby aj IP adresa bola rovnaká na dvoch príspevkoch, a čo teraz? To si nemôže človek založiť 2 témy, keď má 2 problémy? Alebo nemôže písať z pracovného počítača s ktorého sem môže písať viac ľudí? (aj keď je to v práci zakázané, ja viem, len konštatujem) a nehanbíte sa osočovať ľudí, že sú pubertiaci, ktorí sa nudia? Prosím vás, pubertiaci sa vám vykašľú prispievať na nejaké fórum, veď majú prázdniny, sa trošku zamyslite. A čo osočujete aj admina za to, že maže príspevky? On predsa vie ktoré tu má nechať a ktoré zmazať, ak zmaže aj môj, nebudem sa hnevať a kritizovať ho tu. Napísala som si predsa svoj názor, no nehodil sa na toto fórum, tak bol zmazaný, no a čo teraz? Aspoň viem, že si ho niekto čítal, keď ho niekto aj vymazal. Prečo hneď na všetko musíte reagovať drzo a povýšenecky? Odpadne vám z krásy, keď niekto zmaže váš, v podstate skoro bezvýznamný príspevok? Veď na svete sú oveľa dôležitejšie veci ako zmazané príspevky na fórach.Nemusíte sa hneď urážať :)

Matej

Budem sa opäť raz opakovať. Tasty ani nikto iný nemáte právo na posudzovanie IP adries. Preto to prenechajte nám a venujte sa témam. Ak si myslíte, že téma nestojí za váš príspevok, tak ju nemusíte komentovať. No príspevky ohľadom IP adries sú mimo tejto témy a budú zmazané.

Špeciálne upozorňujem užívateľov anonym_75971 a tasty, aby si nevymýšľali svoje scenáre a neosočovali nás a našu stránku nepodloženými nezmyslami. To, že si niečo myslíte a ste si niečo vykonšpirovali, neznanemá že to je pravda. Preto vás žiadam, aby ste svoje príspevky prehodnotili, inak budete za opakované porušovanie pravidiel zablokovaní.

Filip pravidlá diskusného fóra tu:

www.zdravie.sk

Filip TT

V tom prípade by som navrhoval tieto zásady niekde na stránke zverejniť aby nevznikali nedorozumenia.

Ďakujem za vysvetlenie.

Matej

Áno, vyjadrím sa. Presťante prosím v každej téme riešiť IP adresy. Každý príspevok označujúci tému ako fake alebo nejaké priraďovanie ľudí k viacerým profilom bude zmazaný. Presne toto bol dôvod, pre ktorý sme zrušili viditeľnosť IP adries. Pretože sa tu používatelia zaoberajú IP adresami, čo nie je predmetom tohto fóra.

Ja IP adresy vidím a v prípade, že zbadám zhodu, príspevky sú okamžite zmazané.

Príspevky samozrejme mažem ja. Filip váš príspevok bol zmazaný z toho dôvodu, že nadväzoval na predchádzajúce zmazané, preto by nedával zmysel.

Ďakujem za pochopenie

SummerGirl

shayleen ale on povedal, že sa bude snažiť prísť oveľa skôr s práce. Ak nie, tak to budem musieť oznámiť Bohužiaľ sama.

shayleen

Si písala že to tvojej Rodine oznámiš keď on príde domov to budeš už v 5 mesiaci ty si myslíš že sa ti to podarí skryť?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milostný vzťah s bratrancom... - Fórum - ZDRAVIE.sk