Krvné testy

Príspevok v téme: Krvné testy
sylvya252

Ahojte... bola som pred časom na operácii.. robili mi komplet testy.. moč, biochemia krvi... HBsag, BWR... proste testy za dve strany ... 7 ampuliek krvi:)
Všetko samozrejme v poriadku, negatívne:)

Tak sme sa rozprávali s kamarátkou... či pri prítomnosti HIV, by boli viditeľné zmeny aj na týchto testoch, ktoré boli vykonané mne.. netvrdím, že priamo vírus..ale nejaké zmeny, ktoré by mohli značiť zmeny v organizme...

ja neviem, čo tie testy obsahujú, niesom lekár, ale táto téma ma teda dosť zaujala.. Nakoľko, keď idete na operáciu, by to malo byť samozrejmé vedieť aj takúto informáciu pre operatéra či?

Ďakujem za info:)

Sylvya252

Mna operovali v Prahe nie tu na SR ale nebol to taky hlboký zásah ako kĺb... Dakujem ti za info! Vela síl prajem.... Dufam ze Niesom pozit lebo ja by som nedokazala byt takáto silna

shayleen

Bedrový kĺb mi operovali ale je to už dávno už dajako 8 rokov dozadu. Možno že niekde to robia niekde nie záleží na povahe pacientovi a lekárovi a čo sa ide operovať

Sylvya252

A co ti operovali? Ja som uvažovala ci to hiv nepozerajú aj bez toho aby som o tom vedela... Inak sa liečim na panicku poruchu a agorafobiu... Preto toľko otázok a mierna neuroza z tohto rozhovoru

shayleen

Nemáš začo rado sa stalo.... Ja som sa to dozvedela po jednej operácii. My brali krv a po tom mi to oznámili

Sylvya252

Ja som taka neurotička... Stále si robim starosti.. Dakujem ti za rady.. Ty si prišla ako na to že si pozitiv?

Sylvya252

No už vyše rok sme spolu... Bavili sme sa na tuto temu viackrát ... Na zaciatku vzťahu ... Obaja sme normálni rozumní ludia akurát zatial zijeme oddelene... Mam 22 predtym som mala tiez klasicky dlhodobý vztah... ale včerajší rozhovor s kamoskou ma uplne rozhodil.... Ze co ked partner s niekym iným ide .. No mam z toho zimomriavky

sylvya252

mňa to zaujalo v rámci týchto testov... a jednoznačne pôjdem na ten test... keď už som načala túto tému... človek nikdy nevie...ale to by som asi neprežila, niesom taká silná