Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie

Príspevok v téme: Strie
nikanikani

Ahojte,chcem sa vás opytat na prsiach, na celom zadku ,uplne na celom mam strie..a ktomu na vnutornych stranach stehien a dost mi to vadi...hlavne zadok adost sa hambim...mam ich tak 2roky..neviete čim by sa dali ason zjemnit aby ich nebolo vidiet? mam tmavu pokozku a na zadku len biele pasiky..

miška 993

Hlavným pravidlom, ak sa chceš "ako-tak" zbaviť strií, nie je ani tak značka krému, ako pravidelnosť krémovani=čiže stále!!! Samozrejme strie nezmiznú úplne, no ak si tú časť tela budeš naozaj pravidelne masírovať a krémovať, určite to pomôže, a aj slnko je dosť pri striách nápomocné.
Viem to z vlastnej skúsenosti, ja som mala/teda stále mám/ na nohách, ale práve každodenným masírovaním s krémom som si ich "vyhladila."

joleen

Strii sa nezbavis existujú síce krémy direkt na strie ale môžeš zabudnúť skúsiť môžeš ešte bio oil ale inak sa ich nezbavis

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strie - Fórum - ZDRAVIE.sk