Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Byvalý - dobrý kamarat?

Príspevok v téme: Byvalý - dobrý kamarat?
Mizzie

Napísať tu o tomto ma dohnala zúfalosť. S byvalým sme sa rozišli sice už davnejšie,ešte ked som bola na strednej ale tak nejako sme to ťahali a že čakame na seba ked pridem na vyšku, no leto pred vyškou si našiel dievča,sice ma obas kontaktoval ja som mala odstup,chcel byť kamarát, potom aj dobrý kamarát, ked sa spolu rozišli začal sa snažiť viac, uznavam že sa snažil napravit svoje chyby u mna a tak a ja som sa snažila byt kamaratka ale potom niečo prišlo- a na toto chcem vedieť vaš nazor- začal hovorit nejake ich veci zo vzťahu a ja som sa dozvedela že napriklad na prve rande ju vzal do reštiky v Ufe v BA (na porovnanie, my sme prve rande ani poriadne nemali, venčila som psa), braval ju na rozne akcie a hlavne výlety (so mnou nechodil nikam, ani na hlupu prechádzku do lesa u nás), mali ist spolu na dovolenku (haha o tom s amne mohlo snívať), mal s nou sex (so mnou ho nejako stale odkladal)..som len ja tak hrozne malicherná že toto je dovod prečo sa sním nedokážem baviť alebo by ste to tak mali aj vy? ...dakujem

kafe

tak sa s ním viac nekamaráť a je to. Proste to neni chlap, ktorého by si chcela, nebolo ti s ním dobre, nemáš viac prečo o ňom rozmýšľať.

Mizzie

a ešte k tomu povoleniu od rodičov- s našimi vobec nebol problem, vedia že som zodpovedná a rozumna takže by ma s ním pustili bez problemov všade, dokonca sa kolkokrat pytali prečo nejdeme tam alebo tam...to skor on sa vyhovaral na jeho rodičov, nechcu mu požičať auto, nechcu mu dovoliť ist hentam so mnou a pod, ževraj mu to robili aj pri tejto, ale on sa im dokazal pri nej postaviť...

Mizzie

Ja som bola plnoletá, kratko po tom čo sme sa zoznamili som oslavila 18 rokov a on je odo mna starší len o rok a pol, jeho dalšia bola rovnako "stará" ako on...ja nie som zlatokopka nepotrebujem drahe reštiky a podobne, len sa citim ako menejcenná, že ja som mu ani nestála za to ist na obyčajnu prechadzku, kino či hocičo čo páry spolu podnikajú...ale asi sa mu to vypomstilo, pretože ho nechala...ale aj tak nedokážem sa s ním priateliť ked viem že som mu za nič nestála, aj teraz ked ma zavolá von tak sme len na lavičke pri priehrade alebo sidlisku, niekedy mam pocit že sa za mna hanbí, ale dakujem za prispevky :)

Delete 2

kafe ti dobre napísala :)

A možno chcel len skúsiť to, čo vo vašom vzťahu nemohol ako je už napísané nižšie.

Ale je podstatné s kým si, nie to, čo máš. Myslím si, že ty si to ešte nepochopila a preto si založila aj túto tému. Nič hmotné ti nenahradí bytosť, ktorú nadovšetko miluješ a ktorá miluje teba.

kafe

keď si bola na strednej, nebola si ešte plnoletá, alebo hej? A je kapku rozdiel chodiť s dospelou kočkou a chodiť s deckom, čo potrebuje povolenie rodičov ak chce ísť na akcie či dovolenku. To že nachcel sex s tebou ber ako plus, bola si príliš mladá podľa mňa. Ja by som určite neporovnávala dve rozdielne situácie. Rozumieš tomu detailu, že vzťah s tebou a vzťah s nejakou inou kočkou proste neni to isté?? To sa proste nedá porovnávať, práve tie osoby menia na situácii úplne všetko.
A všimni si, že aj napriek tomu ako "úboho" vyzerl váš vzťah, chalan má záujem o teba a nie o kočku pred tebou. Prečo asi? Lebo nie reštika, výlety a akcie dávajú vzťahu punc kvality ale práve OSOBA s ktorou aj trebárs len ležíš doma na gauči a je ti taaaaak fajn, to dáva vzťahu správne grády. Ano, tiež by som chcela aby ten druhý pokus bol trochu pestrejší a akčnejší, ale to uvidíš sama, či chlapec bude vymýšľať program, pristane na tvoje návrhy ako tráviť spolu čas, to sa všetko ukáže časom.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Byvalý - dobrý kamarat? - Fórum - ZDRAVIE.sk