Som neschopna?

Príspevok v téme: Som neschopna?
hlupasom

Ahojte,

ani neviem kde by som začala. Tak mam 27r a ukončenú dosť náročnú vysokú školu. ako každá žena, aj ja som chcela už od 15 záujem od chlapcov. Po čase, ked uz vsetci mali vztahy, tak som rozmyslala a trapila sa nad tym prečo ja ho nemam :( nebolo to až take tragicke, pretoze mi vsetci hovorili, ze ked dostudujem tak si niekoho najdem.. nech sa teraz tym netrapim a venujem sa skole.. no ja som dostudovala a opat nic :( az do dna kym som nenastupila do zamestanaia a tam som sa zblizila s jednym kolegom.. zazila som prvykrat co je to laska, citila som to aj z jeho strany.. skratka tie uzasne pocity, ked clovek zrazu nieje sam a niekomu na nom zalezi.. Po urcitom case vsak do nasej prace prijali novu kolegynu.. ja som isla na sluzobku mimo SR 2 tyzdne.. pred sluzobkou sme sa s priatelom pohadali, pretoze som mu slubila, ze tam nepojdem, ale bohuzial pracovna situacia ma donutila a kedze sme nemali moc peniaze tak mi nic ine ako posluchat sefa neostavalo.. vratila som sa zo sluzobky a od jedneho kolegu sa len tak mimochodom dozviem, ze nasa nova kolegyna je uz frajerkou mojho teraz uz ex.. velmi ma boli ked ich vidim spolu.. a navyse teraz su uz dva tyzdne na dovolenke pri mori.. Chcem sa spytat, podla vas som az taka neschopna, ze som sa za 26r nedockala takmer ziadnej pozornosti od chlapa, ziadneho vztahu a ked v 26r som sa toho konecne dockala, tak ma moj priatel necha kvoli inej zene?? 95% co poznam baby, tak sa rozisli oni s frajermi a nie frajeri s nimi :( citim sa uplne hrozne, ked si spomeniem, ze ma nechal kvoli inej zene.. odsunuta ako kus nabytku :( predpokladam, ze dalsieho vztahu sa zase 25r nedockam :(

Vifon

Muzi su bezcharakterni, odstrihnu sa zo dna na den a idu dalej. Aj tu, maju partnerky a skusaju to veselo na vsetky strany.

dslkajôld

Asi niesi pekna lebo ja mam ten isty problem a dozedela som sa ze niesom pekna muzom tak stale som sama :( a to mam 36r.

Doktorexitus

Napriklad behanie, tenis alebo ja plavanie, ono napriklad mne hovoria ze sa hrozne tvarim az sa ma boja :D a pritom ja uplne v pohode :D

van Alden

je mi luto, ale urcite nie ty si neschopna :) je to proste smola, ze zrovna ty si narazila na bezcharakterneho cloveka. A rovno na partnera vo vztahu. Viem, ze pre teba je to teraz urcite tazke, ale ver mi, ze cas vsetko zahoji. V takychto pripadoch je uplne najlepsie sa totalne odstrihnut, vtedy sa najlahsie hoji dusa. Ale ako jeho kolegyna to budes mat tazke. Preto sa hovorieva, ze byt kolegami a zaroven vo vztahu nie je najlepsie riesenie.

hlupasom

Doktorexitus - a na ktorom sporte?? 5r som robila v posilnovni za barom a ani tam nic :( popri vyske som tam robila

Doktorexitus

Nie si nemozna len proste nemas stastie to sa stava, ja som na tom podobne, len netreba tlacit na pilu treba nechat tomu volny priebeh, napriklad pri sportovani sa da spoznat dost ludi a aj ten pravy sa najde :)

mojtyboze

a ten kolega ani domob nehodi ze len same kolegyne bali? Pekne mi to kolegialne pomery :-D
hladaj si muza mimo praobiska lebo po rozhode s kolegom sa zhorsi disiplina na praobisku