Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Korela má zlomené alebo vykĺbené krídlo ako jej pomôcť?

Príspevok v téme: Korela má zlomené alebo vykĺbené krídlo ako jej pomôcť?
Sofča

Dobrý deň. Dostala som jednu korelu. Nemohla lietať, pretože mala niečo s krídlom. A ani teraz po 4 dńoch nelieta. Je to mláďa a musíme ju krmiť ako malé dieťa. Tiež jej musíme dávať piť, lebo to sama nezvládne. Raz som knej prišla a uvidela som, ako sa trasie. Hlavne sa jej triaslo to bolavé krídlo. Na veterinára nemám. Ale čo poviete? mám ho obviazať? Pomôžte pls. ďakujem za skoré odpoveďe. Sofia

jano 444

pardooon. omylom som dal text 2x jedno vymazal a teraz to vyzera ako bys te si pisali sama so sebou. pardon. no, v pohode. a asi o 2 tri týždne by sa to malo zlepšiť. a ako pišete že to musíte krmiť, tak odporúčam piť každú hodinu a jesť jej dávať každé dve až tri hodinky, malo by sa to zlpepšiť. mne, teda mojmu kajovi sa to zlepšilo po mesiaci. vela stastia

Sofča

aha. no ved toto. uz som o tom rozmyslala ze to spravim a foto vam poslem najneskor zajtra. ja nwm. bojim sa jej co i len dotknut toho kridla aby som jej neublizila...
no a mne sa zda skor vyklbene. lebo je posunute dole a je nakrivo takze ja fakt neviem. som z toho na nervy ale dakujem za radu. kedy by to mala mat lepsie?

jano 444

no, ja som sa už v takejto situacii ocitol- zobral som zápalky a tie pripevnil na krídlo ale zo spodu a obviazal ho. Len treba zistit či je vyklbene alebo zlomene. posli fotku. ja sa na to pozriem a poradim. ale najneskôr by dom spravil to s tými zapalkami. drzim palce.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Korela má zlomené alebo vykĺbené krídlo ako jej pomôcť? - Fórum - ZDRAVIE.sk