Antikoncepcia

Príspevok v téme: Antikoncepcia
gabi245

dobrý deň chcem sa spýtať mám 18 rokov ešte nikdy som nebola u gynekologičky teraz mám priateľa a chcela by som si dať predpísať antikoncepciu ako prebieha ta prva prehliadka? a možno taka blba otazka ale ako zistim ktorej gynekologičke patrim či to si dnes môžete vybrat komu chcete ist alebo ma pošle obvodná doktorka komu patrim? a koľko približne stojí antikoncepcia? dakujem

rastlinocka

mne prisiel po dni, ci dvoch? ani neviem, ale necaka sa nan dlho :) ale cim skor si ho objednas tym skor ho budes mat doma, lahka rovnica nie? :D

mariika

ja ho mám, stál ma niečo okolo 170 euro, ale keď som si prepočítala koľko ma hormonálna antikoncepcia stojí ročne, tak mi vyšlo, že sa to oplatí, tak som do toho išla a už pol roka ho používam a som rada, že ho mám a aj manžel si chváli, že nemám aspoň výkyvy nálad ako som mávala pri tabletkách.

betuskamuska

ano, prirodzene s tym musi ratat pretoze by to bola zbytocnost keby s tym neratal a tym padol by zle vyrataval aj plodne aj neplodne dni.. Viac informacii o nom? Ja som si vsetko precitala tu -odkaz odstránený- skus si pozriet mozno by Ti to mohlo pomoct sa rozhodnut..

betuskamuska

ja som si dnes rano prvykrat odmerala s cyclotestom, aj ked najskor som sa chcela postavit a ist sa umyt ale potom mi napadlo, ze nie najskor odmerat a az potom bezne veci, tak som odmerala, vyhodilo mi to ake mam dni a uz cely den nemusim premyslat ci som nejake tabletky vzala alebo nieco podobne :) velmi dobra vec je to a aspon mne to cely tento problem s antikoncepciou vyriesilo

Linda703

vidim, ze sme viacere, take sikovne :D esteze mali na servisnej linke cyclotestu so mnou trpezlivost a strpenie.. Akurat sa ho chystam dnes objednat aj svagrinej, ale nie ten co sluzi ako antikoncepcia ale na planovanie babatka :) cyclotest baby sa mi zda ze sa vola, ti planuju uz dlho malinke a stale sa im nedari, tak im pomozeme aspon takto.