Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Práca / povolanie spojené s cestovaním

Príspevok v téme: Práca / povolanie spojené s cestovaním
zvedava02

Dobrý deň, odjakživa ma baví písanie, fotografovanie a hlavne cestovanie, nie také to typické "hotelové" ale také napríklad ako je objavovanie nových kultúr, divočina, chudobné krajiny, pre mňa za mňa aj spanie pod hviezdami. Proste dobrodružstvo, objavovanie sveta.
No a teraz otázka. Viete o nejakom povolaní pri ktorom by som mohla takto cestovať a pritom písať a fotografovať? Napadne mi len žurnalistika spojená s cestovaním. Ak vám napadne niečo iné prosím napíšte do komentára, poprípade môžete aj školu alebo skúsenosti, skrátka všetko čo vám k tomu napadne. Rozhodujem sa medzi psychológiou a týmto. Možno to znie moc pekne na to aby sa to bolo možné, ale ja rozhodne nie som typ človeka ktorý bude robiť prácu ktorá ho nebude baviť. Ďakujem za všetky odpovede a prajem pekný zvyšok večera :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Práca / povolanie spojené s cestovaním - Fórum - ZDRAVIE.sk