Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Robím niekde chybu?

Príspevok v téme: Robím niekde chybu?
sám.jak.pán

Zdravím všetkých
Chcel by som sa opýtať najme žien/dievčat/báb čo robím zle.
Mám 20 rokov a nemôžem si už dlho nájsť priateľku...
Nefajčím, neožieram sa, nikdy som žiadnu nepodviedol, rád som vonku a ležérne športujem napr korčule, beh, cyklistika, som milý viacmenej romantickej povahy. Keď niečo sľúbim roztrhnem sa len aby som to aj dodržal... Všetky ženy hovoria ako si ich nikto nevšíma, ako všetci myslia iba na sex, ako sú chlapi všetci rovnakí... no keď je niekto iný a radšej sa ide prejsť ako sa ožrať na disko a miesto cigarety kúpi kávu alebo ide do kina tak si aj tak nikoho nemôže nájsť. Neviem kde robím chybu.

kafe

chlápätko :) no nikde nerobíš chybu. Len si sa ocitol na lodi v bezvetrí a neostáva ti nič iné ako počkať, kým zafúka vietor. To je celé. Len namiesto zúrivého sledovania, či už konečne sa ten vietor ukáže, lebo sa chceš pohnúť, chceš si vychutnávať rýchlosť si proste len ľahni, oddychuj, opaľuj sa, navar si dobré jedlo.. proste rob niečo iné miesto plachtenia. (dúfam, že si to prirovnanie vieš preložiť. ak nie preložím :)
Na chlapoch (a na ženách vlastne tiež) je príťažlivé, ak sú si vedomí svojej ceny, ak sú presvedčení o tom, že raz si nájdu úplne skvelé žieňa, ktoré ocení čo v nich je. Nevedia, kde, ako a kedy ale vedia, že RAZ to príde. Proste tomu ver, venuj sa teraz sebe a ďakuj Bohu, že ešte nežiješ vo večnosti. Takže ani tvoja samota nemôže trvať večene a raz skončí.

Bandolera

Musis byt k danej slecne pozorny, raz zacas struhnut nejaku lichotku. Daj jej najavo ze sa ti paci, ale zas netlac na pilu, aby si sa jej neszdal slizky...

plusminus

Ahoj, no a mal si uz niekdy nejaku priateľku ale nikdy este? ci len teraz mas obdobie te sa ti nedarí? kamarátky mas nejaké?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Robím niekde chybu? - Fórum - ZDRAVIE.sk