Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem vo vztahu

Príspevok v téme: Problem vo vztahu
martin ja

Ahojte,potreboval by som pomost ohladom priatelky,priatelka poslednej dome ma toho vela tahala 14dni 12 z coho je vycerpana az by som povedla ze uz chorobne vycerpana aspon podla toho ake ma prejavy stale unavena v noci nespi,,ale rpoblem je v tom ze ak sme spolu je super clovek na enj vidi ze ej rada a stastna a poslednu dobu ked sme na teelfone drzi si odstup ako keby sme ani neboli spolu ale v osobnom kontakte je to opacne,7mesiacou uz sa dava do kopy co mala exem a aj ten ju dost znicil kedze nie a nie s auplne vyliecit,ale ide tu oto ze neviem co si mam otom mylsiet ked sme spolu je super ked mimo ako ekby noc nebyvame v jednm emste ale to rpoblem enrobi ja nemam problem za nou ist ,ide eln oto ze uz naozaj neviem co si ma mysliet ak dojde do stadia ze uz envydrzim a pytam sa oco ide tvrdi nic ale ked sa opytam ze mam dojem ze nechcem byt somnou je ticho ked sa priamo opytam ci chce koniec je ticho ale ak s aspytam ine zatne sa a stale opakuje neviem neviem neviem uz naozaj neviem co dalej daval jej priestor kolko chela cas kolko chcela uz to je na man vela ,nechapem ci chce fungovata lebo nei ale ak nechcem predsa nejdem stym clovekom von nedotykam sa ho enbozkam netulim a nevyhladavam kontak prosim nezne pohlavie o nejaky nazor co dalej pripadne ako na nu lebo priame otazky je skor tlacenie do kuta a viem podla seba ze odpoviem hoci co len aby som mal pokoj a tento sposob je blbi aj premna si pripadam ako natlakovy policajt

martin ja

salon-myslim ze ams pravdu ,,potrebuje cas ale tiez 7 mesiacou uz je dlha doba a roky nam utekaju nemame 20 aby sme mohli cakat neviem do kedy obaja mame nad 30 ale je jasne napilu nesmies tlacit inak sa zasekne rozumny nazor dik

PS:clanok bol s chybami ospravedlnujem sa ale neda sa to dobre kontrolovat ak to pises z mobilu chyby som poopravoval mozno sa tam este najdu tak snad bude mi odpustene:D

martin ja

Ahojte,potreboval by som pomost ohladom priatelky,priatelka poslednej dome ma toho vela ,tahala 14dni 12 ,z coho je vycerpana az by som povedal, ze uz chorobne vycerpana ,aspon podla toho ake ma prejavy stale unavena v noci nespi,,ale problem je v tom ze ak sme spolu je super clovek na nej vidi ze je rada a stastna a poslednu dobu, ked sme na telefone drzi si odstup, ako keby sme ani neboli spolu ale v osobnom kontakte je to opacne,7mesiacou uz sa dava do kopy co mala exem a aj ten ju dost znicil, kedze nie a nie sa uplne vyliecit,ale ide tu oto ,ze neviem co si mam otom mylsiet ,ked sme spolu je super ked mimo ako keby nic nebyvame v jednm meste ,ale to problem nerobi ,ja nemam problem za nou ist ,ide len oto, ze uz naozaj neviem co si mam mysliet ,ak dojde do stadia ze uz nevydrzim a pytam sa oco ide tvrdi nic ,ale ked sa opytam ze mam dojem ze nechcem byt somnou je ticho ked sa priamo opytam ci chce koniec je ticho ale ak s aspytam ine zatne sa a stale opakuje neviem neviem neviem uz naozaj neviem co dalej, daval jej priestor kolko chela cas kolko chcela ,uz to je na man vela ,nechapem ci chce fungovata lebo nei ale ak nechcem predsa nejdem stym clovekom von nedotykam sa ho nebozkam netulim a nevyhladavam kontak ,prosim nezne pohlavie o nejaky nazor co dalej pripadne ako na nu lebo priame otazky je skor tlacenie do kuta a viem podla seba ze odpoviem hoci co len, aby som mal pokoj a tento sposob je blbi aj premna si pripadam ako natlakovy policajt

salon

Ale tak nieco sme precitali aj pochopili :-)
Ako uz sam pises,priatelka je prepracovana,unavena,nevyspana.
Jedine co mozes ty urobit je to,ze sa hodis do kludu. Fakt vazne. Ja viem,ze ta ide rozhodit z tejto situacie,ale vidis sam,ze ak nie si v pohode a tlacis na nu dokonca i na seba,ze to nikam nevedie.
Cize strategiu treba zmenit a zapodievat sa inymi cinnostami,kde sa nebudes na tuto vec sustredit,chaoes kamo??
Ono sa to same vyriesi,ver mi. Na nic netlac,na nikoho sa nehraj,neries.

Bus kludny a uzivaj si zivota.
Ona sa da dokopy a ked sa jej prestanes vnucovat,tak sama dolezie uvidis.
A keby nieco potrebovala,tak ti povie.
Lebo ona ked ti dookola opakuje Neviem neviem,tak naozaj nevie,lebo je zmetena.
Jedine zeby nebola :-)
A nebud nasilny,aby si sa jej nezhnusil.
Ved jasne,ze mas o nu starost a ti chyba jej laska a pozornost,ale teraz mate taketo obdobie a ty sa musis aj s takymito situaciami naucit zit,lebo co ked raz pride nieco horsie,co spravis potom??
No chapes o co tu ide?
Proste neries a zi :-)

dalsi

A teraz este raz a normale. Citas to po sebe ? Neoddelujes vobec bodky, ciarky. Komunikacia nema hlavu, ani patu. Ak aj s nou takto komunikujes, tak sa moc necuduj.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.