Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Muz blizenec vztah, rady, skusenosti

cukinka

No mám kamaráta blíženca ako človek je priateľský, šarmantný, ústretový a milý ku každému, za partnera som ale žiadneho blíženca nemala :-) , no škoda mohla som prispiet aj s osobnejšími skúsenosťami :-) ja som baran..

lLily

"o prvej dekáde píšu že je pokojnejsi a trpezlivejší ako 2. čo je uplna blbosť... brat teda trpezlivosť nemá, je vyslovene nervák, čo sa prejavuje často aj na jeho žaludočnych problemoch..."

ale ak je tvoj brat ovplyvneny predoslym Bykom (1. dekada Blizenca), tak by ozaj mal byt trpezlivejsi, pokojnejsi a i tvrdohlavejsi nez typicky Blizenec...ak nie je, tak zrejme to v sebe nejak potlaca ci cosi mu brani toto v sebe prijat...mozno casom to v nom nejak "dozrie".....ale este su aj zvysne planety, ktore tu osobnost v celkovom horoskope mozu pekne zamiesat. Tu nervnost ma asi za nasledok tvrdohlavost typicka pre Bykov a tie zaludocne problemy by ho teoreticky mali navratit do pokoja.

ANGEL-DEMON

no ja teda neznášam "drby" preto som radšej v chlapskom kolektíve...
robíme si zo seba navzajom "piču" akože sa hadame, nadavame si do kadečoho, vrámci srandy... :-D na mna tie negativne veci neplatia..
jedine čo platí na mna z horoskopu je že som všestranne nadaná, mam talent na jazyky, ... ja som skor flegmatik,..neriešim...
ved ja nemám ani tie stavy čo ine ženy mavaju že im udieraju hormony na hlavu pri krámoch... :-D chodim vysmiata ako lečo furt...
aj teraz mi z nocnej zmeny majster v práci povedal že aha ju... ona by v pohode aj druhu zmenu ešte potiahla... plna energie :-D

lLily

to su take nesmierne ciste stvorenia, hrave ako take steniatka, pokym sa nenaucia manipulovat druhymi a spriadat intrigy a to sa skor ci neskor naucia, bo svet je plny takychto pofidernych svinstiev a Blizenci to vedia nalezite vyuzit, lebo su vyslovene komunikativni a lahko sa s druhymi spriatelia.

Ak vam v zivote chybaju drby, tak si najdite Blizenca...budete nimi zasobovani denne.

Sislili

Moj otec je blizenec. S mamou su spolu 31 rokov a presne take manzelstvo ako maju oni dvaja by som raz chcela mat a ked msm obcas pocit,ze normalne vztahy neexistuju,spomeniem si na nich. Nevravim,ze to s ocom mama nemala nikdy tazke,ale z jej rozpravania viem,ze otec je jeden uzasny,citlivy muz. Nikdy nemali tichu domacnost,nikdy si nenadavali, nikdy sa nepodviedli. Mojho otca si nesmierne vazim

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ten kto povie ze blizenec je zly nemal este za frajera skorpiona... to je este len katastrofa

Pupik333

Ahoj, ja uz dva roky zijem z blizencom. Mala som par nevydarenych dlhorocnych vztahov, ale tento muz je anjel. Je to nielen ten najvnimavejsi a najmilujucejsi muz, ale aj najlepsi clovek akeho poznam. Ma obrovske srdce. Stara sa o mna ako o princeznu. Je tvrdohlavy, ale ja som viac tak robime kompromisy. Ale osobne si myslim, ze nejde o znamenia, ale o to aky ma ten dotycny charakter a ako bol vychovavany. Napr. ja som ryba a pisu ze s blizencom mam najhorsiu kompatibilitu. Ale prave s nim som velmi stastna. Je neskutocny milenec, je pozorny, objime ma ked to potrebujem, pozna ma lepsie ako ja samu seba, som pre neho vynimocna a dava mi to pocitit kazdy den, rad sa rozprava a aj pocuva, pomaha mi doma uplne zo vsetkym a sam od seba. Keby to nezazivam na vlastnej kozi tak ani neverim ze takyto chlap moze existovat.

blížencova ex

tak ja som mala tú česť s blížencami a s dvomi som aj chodila.. Prvý mal správanie ako decko a ten druhý... Naozaj to sedí, sú to ľudia dvoch tvárí, schizofrenici jak vyšití. Čokoľvek urobíte je zlé, oni majú vždy pravdu, vyvolávanie hádok za nepodstatné veci, výbušnosť a agresivita a tá neskutočná náladovosť, ktorá dostane do vývrtky aj toho najväčšieho flegmatika. Blíženec nikdy viac.

ANGEL-DEMON

asi to zalezi aj od dekady...
brat je tiez blizenec v maji narodený.. ovplyvnený bykom čiže sa asi nečudujem... ascendent už neviem...
často klame-tára zároven sa pri tom smeje, takže jeho lož človek hned odhalí, je náladový, výbušný, keby mohol všetko by porozbíjal...
www.vestimesi.sk
ja som blíženec júnový(ascendent panna)
**
hlavne toto na mna z tej stránky sedí ako riť na šerbel:
"Ľudia z druhej dekády tohto vzdušného znamenia riešia svoje problémy so zdanlivým nadhľadom a s humorom, čo môže robiť dojem povrchnosti a bezcitnosti, ale skutočnosť je úplne iná."
..
o prvej dekáde píšu že je pokojnejsi a trpezlivejší ako 2. čo je uplna blbosť... brat teda trpezlivosť nemá, je vyslovene nervák, čo sa prejavuje často aj na jeho žaludočnych problemoch...
...
Ja som práveže kludná neviem, možno ma tlmí ascendent.. ved tam aj pišu ze s humorom riešim problemy... smejem sa problemom do očí... "ááá však ved čo...vyriešim idem dalej..." :-D

Blizenec pri panne

Caute.

Som blizenec(24.maj)
Ano priznavam sa ze nezodpovednost,neskore prichody,naladove zmeny...atd blizenec jak repa
Nevera?
nikdy ani pusa ani flirt
Klamstva?
casto aby som sa ubranil..
Problemy vo vztahoch?
laska ano ale vzdy bol problem s vyssie uvedenymi.Plus nepustil som zo seba problemy trapenia-treba sa zdoverit ale iba polovicke!!!!
Neohovarat!neriesit hluposti a dotiahnut vsetko do konca.Nevytahovat blbosti na verejnost.

Stretol som pannu :)

Vsetko robim zle-ano staci sa zamysliet a naozaj to dava zmysel :)
Neriesim veci ktore su prirodzene riesit
Potom sa nahanat a vsetko na poslednu chvilu
Nedotahujem do konca a rozbiehat zase nove a zase nedotiahnut do konca a zase a zase
Vrtat sa v minulosti-to ma vraca stale spat
Takze riesenie zdrhat ?
A potom zase byt nezodpovedny?
Ano chyby budu stale.
Len sa staci zamysliet
Nedotahovat do konca nic nedosiahnut
Vecne sa rozmyslat ci to alebo to
Potom na stare kolena uz len spominat

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muz blizenec vztah, rady, skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk