Pirsing - dnes

anajka

Dala som si ho spraviť, trošička to len bolelo. Chalan bol veľmi milý, povedal že to nie je teraz ideálne ale ak budem dodržovať správne hygienické pokyny tak sa nič nestane. mám to pekné, zatiaľ vôbec nie červené len troška pocitujem tlak - niekedy ale inak chvalabohu ani neviem že ho mám. Len sa mám vyhýbať slnku asi 3 týždne - priame opaľovanie a nedávať na to žiadne " zaručené " recepty. Len dezinfekciu ak bude nejaký problém. Takže je to OK a dufam aj bude. dakujem za všetky príspevky a rady.

Summer_

anajka tak co bola si tam? Dufam ze si si to nehala na jesen :)
Agina musim nesuhlasit! Pierc v pupku urcite nemoze zapricinit neplodnost to je hlupost ... :)

anajka

Ale ja tam mám ísť už za 1 hodinu, ke´d som tam volala nikto ani len nespomenul, že to teraz nie je vhodné. To hádam majú o tom informovať. Idem im hneď zavolať a opítať sa na to.

Summer_

Ahoj ja mam pierc v pupku uz rok a pol a je to super :) Mna to ani nebolelo som ani nevedela ze uz to mam :D
No ale takto na leto to NEODPORUCAM!
Daj si to spravit radsej tak na jesen pretoze v takomto teple sa ti to akurat tak zahnisa a aj keby nie tak by si nemala chodit na kupaliska kym sa ti to celkom nezahoji!
A to hojenie moze trvat aj pol rok...
Daj si to radsej na jesen uvidis bude to lepsie :))

anajka

Môžem aj nejake s ozdobov, alebo len hladké. pol roka ja idem za mesiac k moru. To dúfam nebude pri plávaní len jačať.