Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zistím, že je sestra lezba?

Príspevok v téme: Ako zistím, že je sestra lezba?
Nicolett

Zdravím mám 15 a moja sestra 16.Mám pocit ako keby bola lezba.Stále ak hovorím o nápadnikoch ona do toho zapletie aj ženy.Že čo keby ona mala manželku ,že je to normálne.Nemám rada jej správanie.Spravá sa ako malá ...Raz povedala "fúúj ty si na chlapoch " ....alebo ak sme boli na kupalisku a tam sa žena jedna sprchovala tak povedala nech sa pozriem do prava ,že sa tam sprchuje náha žena..Stale divne po mne pokukuje.
Ako sa uistím ,že je lezba ? či to myslela len tak lebo toto jej správanie detské ma štve.ČO Si o tom myslíte ? Aké si typické priríznaky naznačujuce že to je lezba ? Ďakujem

Aliii133

Toto vôbec nie je tvoja vec. A tie príznaky to ma tiež pobavilo.
Nestaraj sa do nej, je to niečo čo si musí vyriešiť ona sama so sebou a ty nemáš žiadne právo starať sa do toho. A presne ako je tu už spomínané, keby aj bola na dievčatá svet sa nezrúti. A hlavne NIE JE TO TVOJA VEC

Lola033

Možno je naozaj lesba a možno s ňou len plieska puberta. Radila by som ti, aby si to veľmi neriešila, ona sama musí nájsť ktoré pohlavie ju viac priťahuje. Možno sa jej páčia nahé ženy, ale to ešte nemusí znamenať, že si vie s nimi predstaviť sex a túži po tom. Ste teraz obe vo veľmi komplikovanom období, keď sa len hľadáte a zisťujete, čo sa vám páči a čo chcete. Jej reči si nevšímaj, možno ju to raz prejde. Ale aj keby bola na baby, svet sa nezrúti, tak by bola inak orientovaná, zvykneš si.

Lenna

no z toho co si napisal mi pride ze detsky sa spravas ty a nie ona.Byt inak orientovany nieje choroba takze nehladaj ziadne "typické priznaky"lebo žiadne niesu množstvo zien ale aj muzov pridu na to ze su inak orientovani az v neskorom veku niekedy aj ked už maju rodiny

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zistím, že je sestra lezba? - Fórum - ZDRAVIE.sk