Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmena spravania

Príspevok v téme: Zmena spravania
Piatok123

Pekny vecer,

mam kamaratku, ktora je spolocenska, zabavna, uvolnena, s kazdym si rada pokeca, proste tam kde je rozziari celu miestnost.
Akonahle sa vsak objavim v jej blizkosti ja, nejako zvaznie a sprava sa inak. Nie je to tak vzdy, ale v poslednom case som si to vsimol. V zenach som sa nikdy moc nevyznal, tak neviem co je pricina. Vrta mi to stale v hlave. Mam sa jej na to otvorene opytat? Nie je to hlupe? V zenach som sa nikdy moc nevyznal ...

RUNforLOVE

Dovolím si vyjadriť svoj názor :)

Si fajn chalan, to vidno aj z tvojich príspevkov v ostatných témach. Túžiš po láske, ale nevieš to so ženami doťuknúť do vzťahu a to ťa deprimuje.

Konkrétne v tomto prípade, to vidím takto ...Áno, konkrétne tu si za blbca, sorry, ale ak si chcel, aby žiarlila na inú ženu, garantujem ti, že si dosiahol jedine to, že si uvedomila, že asi nie si až taký úžasný chlap, za akého ťa možno považovala...že tvoj záujem o ňu nebol vážny....Sorry, ale žena potrebuje cítiť, že chlap chce JU, lebo je pre neho výnimočná a urobí pre ňu hocičo...ak ju balí a za ďalším rohom sa krúti okolo ďalšej, lebo skúša, u ktorej uspeje, lebo proste chce už konečne vzťah...tak ak je normálna, chlap stráca u nej šancu...dáva jej jasne najavo, že je len ďalší experiment....Ak si takto v priebehu posledných dvoch rokov experimentoval, tak sa nečuduj, že si nedosiahol „úspech“....Podľa mňa ona vedela, že ty k nej niečo cítiš, to proste žena vycíti hneď, aj keď sa tvári, že si nič nevšimla a hrá mŕtveho chrobáka. Ak si sa jej to snažil naznačiť, snažil si sa byť v jej prítomnosti, jednoznačne to vedela ...Začala sa v tvojej prítomnosti správať zvláštne, držať si odstup buď preto, lebo vedela, že chceš byť viac ako kamoš, ale ona je predsa zadaná a chce zostať len kamoška, t.j. nie je to z nej stany opätované....alebo to vedela a nie si jej ukradnutý, tiež ťa má rada, ale je tu jej priateľ a ty si kamoš (neviem nakoľko sa poznáte/aký dobrý kamoš si) a so vzťahmi s kamarátmi al. kolegami je to vždy ťažké/komplikované.... ženy si volia skôr možnosť radšej si s nimi nič nezačínať, nekaziť vzájomne vzťahy...

To, že chce priateľa (ktorý pri nej momentálne ani nie je) a nie teba, by som tak s určitosťou netvrdila...Ty predsa musíš cítiť, či ťa má rada alebo nie....sám si sa predsa vyjadril, že máš nos na odhad ľudí, tak intuitívne to musíš cítiť, aj keď ženy sú fakt komplikované ......ak sa naozaj nechcete hrať na mačku a myš, bude najlepšie jej to povedať narovinu, že si sa zaľúbil...a ona sa sama vyjadrí ...aspoň budeš vedieť na čom si ...

...prajem vš. dobré :)

Piatok123

@mys - Mam ju rad viac nez ako kamosku. Zalubil som sa do nej. Co myslis pod tym vykomunikovanim? Mal by som jej o svojich citoch povedat narovinu?

myš

a koľko máte rokov vy dvaja keď si to neviete medzi sebou normálne vykomunikovať a hráte sa na mačku a myľ :-D
veď keď sa ti páči tak ju niekam pozvi kde je problém? Možno ak je on v zahraničí tak sa zaľúbka po čase do teba. A ty ju máš rád ako kamošku či niečo viac?

kafe

ako sa zachovať čestne?? Ty predsa nie si zadaný a ona ti nemá čo vyčítať. Proste si drž od nej odstup a nelez do kapusty inému chlapovi. Jednoduché. To čo si urobil moc rozumné neni, ale možno si kočke pomohol jasnejšie sa rozhodnúť, či si chce niečo začať s tebou alebo zostať s priateľom. A jej rozhodnutie je - chce priateľa.
Alebo sa chceš správať ako úplný debil a zadanej babe vysvetľovať, prečo si trávil čas s inou? Čo ona s tebou má?? Nič. Neurobil si NIČ zlé, tak sa nesnaž niečo žehliť. Je zadaná. Keď chceš buď k nej naďalej pozorný, milý ale to je tak všetko.

Lilithhh

Pozri, tá tvoja kamarátka je zadaná. Ja si myslím, že sa v tvojej blízkosti správa tak, ako sa správa preto, lebo vie, že sa ti páči a mal by si o ňu záujem. Ona chlapa má, s tebou nechce nič viac riešiť, tak radšej je pri tebe ticho. Tiež som tak postupovala v spoločnosti chlapov, ktorí o mňa mali záujem, ale ja o nich nie.

Piatok123

Velmi sa mi paci a mam o nu zaujem. Je vsak zadana. Aj napriek tomu som sa snazil byt k nej pozorny, mily a travit s nou pokial mozno spolocny cas (v kolektivne aj s inymi spolocnymi kamosmi). Mnohokrat som mal pocit, ze jej nie som takisto lahostajny...
Uvazoval som nad tym celym a asi tusim, co je za tym. Asi som to riadne posral. Budem sa snazit vam to vysvetlit co najblizsie k realite. Ide o to, ze ma strasne ubijalo, ked som bol v jej blizkosti a vedel som, ze ju nemozem mat. Dlho tuzim po vztahu. Mame jednu spolocnu kamosku. Vsetci sme boli na jednej spolocnej akcii pred par tyzdnami. Z trucu, z frustracie, ze je pre mna nedosiahnutelna a z tuzby po vztahu som "preorientoval" svoje snazenie na tuto spolocnu znamu. Som debil - naco som to robil?! Ta moja kamoska si to asi vsimla. K tej spolocnej znamej necitim to co ku nej. Bola to akcia, kde sme boli rozdeleni v skupinkach a spalo sa v stanoch. Ja som bol s tou nasou spolocnou znamou. K sexu nedoslo, ani pusa nebola. Ale mam taky pocit, ze ta moja kamaratka si mysli, ze medzi nami sa tam nieco stalo... Po navrate z tejto akcie som si ju este par dni nevsimal. Az teraz som si uvedomil, co to robim. Naco takto motam hlavy ludom. Som blbec, viem... Ako sa mam teraz cestne zachovat?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmena spravania - Fórum - ZDRAVIE.sk