Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Flirt s kolegami

Príspevok v téme: Flirt s kolegami
kaktuskaktus

ako by ste brali po skusenostiach s nevernym manzelom, ze flirtuje s kolegynami, nevie si odpustit kavu s nimi, koketovanie, vypisovanie,posielanie srdiecok do sprav. Nie je to nic vazne,ale vadi mi to. ked sa s nim o tom bavim, ze mi to vadi, vysmeje ma, ze som ziarliva. prezili sme zle obdobie, on zlyhal a nie jeden krat, odpustila som,ale nezabudla. tvrdí, ze aby som to nerozoberala, ze predsa nechcem rozbit rodinu. ja!!! on ju rozbijal 2 roky!! nemam pri nom pocit istoty do zivota,ale zasa ani nechcem od neho odist. je to velmi tazke...

Zlamic

Hochmut kommt vor dem Fall (Pycha predchadza pad). Ten, kto ublizuje dobremu cloveku a nevazi si ho, bude stale nejako trestany zhora, najprv to budu male upozornenia (nehoda, strata financii,choroba,neuspech v praci) to vsetko ho upozornuje, aby sa spamatal. Vela ludi to nevidi, nechape a prehliada. Potom pride velky trest, ked si clovek nevazi dobreho cloveka po svojom boku, a vsetko strati, aj jeho. Bude zit osamely a prazdny zivot. Zial, su ludia, ktori dokazu byt dobry iba v tazkych chvilach, ked sa im dari, su zli. On bude potrestany, ty odmenena. Nie, nesibe mi, naozaj to v zivote tak chodi.

stalesomtoja

katuskakaktus

Ty to akože nevidíš, necítiš? Tvoj manžel už nie je taký ako predtým, skončilo sa to. Prepáč mi, ale myslím, že to sama vieš, len si to nechceš priznať a stnotožniť sa s tým. Na tvojom mieste by som sa rozviedla, nemyslím, že by sa to zlepšilo. Tam, kde nie je úcta, rešpekt, láska, tam nie je manželstvo. Máš na to prostriedky a miesto, kde by si sa mohla odsťahovať spolu s dieťaťom od manžela?

Kaktuskaktus

Mala som pocit,ze ma miluje ale nie je to tak. Hovori ze som psychicky narusena osoba. Vsetko co robi obrati proti mne. Pan podnikatel si to neuvedomuje. Hovori,ze som vsetko pokazila. Ale ako,cim? To ze je stale prec? Pred mesiacom mal tazke obdobie,stals som pri nom. Vtedy mi povedal,ze ma miluje. Teraz zle obdobie preslo a vratilo sa to do starych kolaji. Len buzeracia,na vsetko ma argumenty. Koho som si to zobrala? Ma len svoju pravdu a nici nazor neberie,len ten svoj...

myš

muž ktorý miluje svoju partnerku nebude okate ale ani nijak flirtovať s ostatnými ženami. Ak tak robí či mimo alebo rovno pred očami svojej partnerky tak ju nemiluje.
ten tvoj si ťa neváži. Spýtaj sa ho akoby sa cítil keby si ty tak pred ním flirtovala s kolegami.

fero3

Ak mas taky vztah tak ta lutujem.muz a zena si maju byt rovny.doplnat sa.kazdy robi chyby .odpustat je uslachtile.ale manzelstvo je hlavne o opore.pomahany.sprijemnenie zivota.mne osobne keby mi zena koketovala s druhymi.nemusela by podviest.ukoncil by som vztah.boli by len hadky a trapenie.ked sa venuje druhym nemoze sa venovat tebe detom.ludia robia chyby zapletu do toho velakrat deti.citove vydieranie .Neskor to clovek lutuje.rozchod je tazka vec.rolu zohrava aj neistota strach.ale to mas aj vo vztahu.poznam muzov vela ich podvadza zeny.ale niektory len trocha.pospasuju.a ukoncia to skor nez k niecomu pride.ale ten tvoj patri na 99/k tym prvym.je tazke vztah skoncit.opakovane je to uz lahke.a coraz menej odpustas.najtazsie je odolat ked sa chce vratit.asi tak rok.potom uz sa to da.to ze mu tak vela tolerujes ho vedie aby si ta nevazil.ani ty si nevazis samu seba .moze ta nakazit .napis si plusi.minusi.urcite ty bude lepsie samej.a casom stretnes niekoho kto si vazi dobrotu a.vsetko co.mu druhy da .hoc muzi to malo spominaju ale vnimaju to.vela stastia a vzchop sa netrap sa.zivot je strasne kratky a vie byt krasny

Fleur-de-lis

pozri, je pravda, že žena má talent vytvoriť doma "nedomov". Miesto kde si muž a deti neprídu oddýchnuť, ale naopak, sú ako pod policajným dozorom a každá aktivita je komentovaná... Možno sa tak muž doma pri tebe cítil. Ale samozrejme riešenie nemá byť, že začne chodiť za inými. Ale pokiaľ to bol tvoj prípad, tak skúšaj tvoriť domov, miesto prijatia, oddychu, mieru... A ak je problém, oddeľ naň čas, a nie denne každých pár minút niečo s tým začínať...
A samozrejme nenechaj si skákať po hlave. Určiť si zdravé hranice nie je ľahké. Sú aj knihy ako Hranice v manželstve, alebo opäť skús psychológa...
Neviem, aký bol prvé roky manželstva a vo vzťahu predtým? Je to proste v ňom, že behá za inými alebo sa takým stal časom pri tebe? To je tiež dobré vedieť, ak to chceš riešiť.

kaktuskaktus

vcera sme sa pohadali. clovek citi,ze sa nieco deje. stale vysedava v praci a je mi jasne, ze koli kavam nestiha pracu a tak chodi vecer domov. zacal temu, ze on to vsetko robi pre seba, potom sa opravil, ze pre nas, ja som dodala aha pre seba!!! a spustila sa lavina. jeho reci - seriem na vsetko, nebudem davat do domacnosti nic, nebudem vas zivit,je mi jedno,co budete jest. Ja a maly. Zijeme si inak dobre, tycho vyhrazok sa nebojim,nie som panicka co sedi doma,ale chodi do prace a dokaze si zarobit. strasne ma pourazal, ze maleho huckam proti nemu,ze si nic nevazim...pritom to tak nie je. chcela som ho objat aby sa ukludnil..nemala som to robit. Celu noc som nespala,lebo toto som uz zazivala. Maly prisiel k nam objimal nas oboch,muz mu povedal, ze darceky nenosi Jezisko ale to kupuje on-uplne tema od veci..maly plakal,ale potom sa s tym zmieril,aj ked neviem, ako k takej teme prislo. Vliezla som mu do telefonu a zasa som sa presvedcila ako vzdy, ze je to koketovanie az balenie jeho kolegyne. A co je na tom uplne top, ze vsetko zvalil na mna,ako vytvaram zlu atmosferu, aka som...chce aby som sa citila vinna za nieco?? ja uz nevladzem. Ja viem, ze ma ma rad,ale ja sa trapim aj ked sme mali krasne obdobie 2 mesiacov...

zuzi74

No tak sa nedaj stiahnut spät. Uz len to, ze zakazdym odpustas, ublizujes sama sebe. On to vie a robi si z teba srandu.

Fleur-de-lis

uf uf, no to sa nerobí...
Ja osobne (v teórii, lebo v praxi treba najprv odpustiť a to neviem predpovedať ako by som zvládla...) by som sa v prvom rade (keď by som sa ukľudnila po hneve...) pozrela na náš vzťah, čo nebolo ako by malo byť, čo z toho tak nebolo kvôli mne.. Proste si to rozanalyzovať. Mne tieto veci vidieť v pravde veľmi pomohla kniha od A. Armstrong Queens code. Totiž muž aj žena, aj keď niečo myslia dobre, no keď nevedia ako, často určitými úkonmi toho druhého od seba odháňajú (nechtiac). A keď sa ten druhý cíti odohnaný, no tak k nevere to už nemusí byť ďaleko...

Ale môže byť aj prípad, že muž je notorický sukničkár a proste potrebuje si neustále takto dobíjať ego, je na tom flirtovaní chemicky závislý.

Ja neviem povedať čo je najväčší problém u vás, lebo vás nepoznám. Každopádne ti prajem, aby si sa vedela na to všetko pozrieť v pravde a múdrosti, a tiež veľa síl a trpezlivosti do riešenia.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Flirt s kolegami - Fórum - ZDRAVIE.sk