Muž skorpion, rady a skúsenosti

JaSkorpion

XaXa14
Prosim nekaz diskusiu. Taketo diskusie su velmi velmi dobre ako filter na zeny. Tie co sa podla toho riadia ma aspon nikdy v zivote nebudu vyhladavat a same ma obidu. Tak prosim nech diskusia pokracuje v povodnom duchu. Dakujem.

Delete 2

Do života nám prichádzajú nie ľudia, akých chceme ale akých potrebujeme :)

Nemali by ste súdiť človeka len podľa statusu na soc sieťach, podľa výzoru, vonkajších prejavov, podľa znamenia či majetku...ale treba človeka najskôr spoznať.

Viem čas je vzácny ale ak sa sústredíme len na povrchnosť a na to, čo vidia oči tak to tu bude aj o pár rokov vyzerať takto :)

Kej68

Mala som dvoch priateľov obidvaja boli skorpioni,jeden ma trieskat a nadával mi ze som kur...a pritom som ho nikdy nepodviedla !skoncilo to ,mala som iného tiež skorpion bol alkoholik ale povahu mal ok,našla som si iného a urcite nie podla znamenia ,to v akom je znamení som zistila asi az po 3 mesiacoch chodenia s nim ,samej zo seba mi bolo smiešno ,ze zasa? Sme spolu 3 rok a az pred rokom som zistila ze na začiatku ma hned podviedol na nejakej firemnej akcii,a další polrok si vypisoval s tou istou po fb a spomínali ako im bolo dobre!!!!tak neviem ci ja takých idiotov pritahujem ...... Okrem toho je zlatý pozorný ale odvtedy som si ho začala viacej všímať ze ma rad ženskú spoločnosť okukava ich ,rada s nimi zábava rozpráva vtipky ....takze asi vsetci skorpioni su rovnaki :)

xaxa14

A trochu sa poupravim..muz sa byt super ani javit nemusi, ale naozaj moze taky byt, no niektore zenusky s ich super racionalnym premyslanim daju na blaboly inych zien, lebo tie uz predsa mali chlapa v takom a takom znameni cize automaticky taky vsetci su rovnaki. Wau

xaxa14

Tak teraz co? na zaklade svojich domnienok a odpovedi cuzdich ludi na internete, chlapa ktory je skorpion kopnes do zadku hoci by sa mohol javit ako super a v pohode? neverim ze ludia su schopni si druhych vyberat podla znamenia..clovek moze byt klamar, suknickar, aj uplny idiot a je jedno v akom znameni sa narodil. Ked vidim taketo temy tak sa mi az pozastavuje rozum

Nina.

So škorpionom môžeš zažiť tú najbúrlivejšiu a najromantickejšiu lásku a hotový raj ale tak isto aj peklo na zemi. Keď sa zamilujú tak vedia milovať naozaj šialene a vo vzťahoch majú väčšinou systém buď všetko alebo nič, ale to je len veľmi povrchná charakteristika - čo sa vzťahov týka tak je dôležité v prvom rade vedieť v akom znamení má venušu a mars, poprípade aj mesiac a ascendent. A úplne najlepšie je samozrejme poznať celý individuálny horoskop dotyčného a potom ešte aj partnerský horoskop medzi ním a potenciálnou priateľkou.

mell83

Môj priateľ je škorpión aaa áno je suknickar ale nepodviedol ma,ale zase nie je žiarlivý resp.vôbec mi to tak nepríde...je veľmi spoločenský tvrdí že on si vždy viac rozumel s babami ako s chalanmi a že vždy mal viac báb kamarátok,s toho vyplýva že si neustále vypisuje na fb s kamarátkami proste zvyšuje si tým ego alebo neviem co...A áno vadí mi to už som mu to vravela ze sa mi to nepáči ale on nič zlé na tom nevidí tak už je pre mňa zbytočne niečo mu v tomto smere vravieť...Keď bude chcieť podviest podvedie alebo si nejde inú tak sa už tým nezozieram...Ale na druhej strane ma inak dobrú povahu je pracovitý taký technický typ a materiálne založený radšej peniaze minie na svoje veci a nikam nepôjde ako výlet zážitok atď.

lucia238

kazdy je taky, aky chce byt, kto chce byt suknickar bude, kto chce byt klamar bude a je jedno, ake je znamenie. Clovek sa moze zmenit, dokaze v sebe zmenit zle vlastnosti, ak chce, ale asi je lahsie vyhovorit sa, ze ja som skorpion, my sme taki....

meri.m

Podľa mojej skreslenej štatistiky (2 ks) sú odpovede 50%, áno, áno. Nemuselo to byť ale znamením, tí chalani boli komplikované povahy a čiastočne som vedela, do čoho idem. Mali však neskutočné čaro. A po prečítaní príspevku od kajusenky3 mám pocit, akoby som chodila s tým istým. :)

kajusenka3

bohužiaľ sa musím pripojit k ninule tiež som mala chlapca škorpióna a bolo to hrozné kvôli jeho žiarlivej povahe.naozaj je to najkomplikovanejšie znamenie aké môže byť. ked si tak spomínam nebol deň keby by mi niečo nevytkol hoci aj úplnu prkotinu ktorú si ktorýkoľvek iný chalan vôbec nevšimol proste bol to des.škorpión si samozrejme môže robiť čo chce ani mu nemôžeš nič povedať ale na tebe nájde milión chýb ktoré ti vyčíta. vedia strašne raniť človeka.postupne mi zakazoval aby som išla čo i len na kávu s kamarátkou vymýšlal si namna že si vypisujem s chalanmi popritom premňa existoval iba on stále mi hovoril že ho podvádzam čo absolútne nebola pravda ked som mala dobrú náladu bola som určite s iným no des hrôza katastrofa. aj po mojej snahe byť vo všetkých smeroch super partnerka ( pretože som naozaj verná baba čo by nikdy nepodviedla) som ho nakoniec opustila to sa nedalo. samozrejme môžu byť výnimky ale aj v mojom okolí sa mi tá komplikovaná povaha tohoto znamenia potvrdila.