Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika pre bábätká

gastanko2016

zo začiatku som používala len čistú vodu a riťku som mu natrela bepanthenom extra proti zapareninám. Je vhodný pre malinké bábätká. Keď bol moc zakakaný, tak som mu zadoček umyla Hipp gélom. Od šiesteho mesiaca som začala používať celý rad Hipp bio kozmetiky s mandľovým olejom a som spokojná.

radus

babatko vela kozmetiky nepotrebuje. teraz do chladneho pocasia kremik na tvaricku, nejaky kremik na ritku pod plienku, ja pouzivam bepanthen extra a este detsky olejcek alebo olivovy olej.

Kulina

Ja používam sprchový šampón z weledy pre bábätká a detský olej, a žiaden problém so suchou pokožkou nemáme. rozmýšľala som aj nad telovým mlieom z tej weledy, ale s olejčekom som spokojná :)

Lucia22aa

Dobry den, mam dcerku 4 roky s atopickym ekzemom. Ten body lotion je od protopanu? Zatial sme neprisli na ten spravny krem, a teraz som nasla na internete stranku s protopanom, rada by som vedela ci to nedrazdi napr. okolo oci, alebo inde?

Bibin.a

dostala som od sestry na vianoce detskú sadu, pretože mám problém s pokozkou a bola som spokojna, ale rada striedam kozmetiku

Healthy818

Skúšala si aj prípravky z tej weledy, to je tiež prírodná kozmetika, ja mám doma niečo a som zatiaľ spokojná a rozmýšľam, že by som nabudúce objednala aj čosi viac :)

Sydne_y

ja už som vyskúšala rôzne kozmetické prípravky a najlepšie sú tie bylinkové, kde nie je pridaná chémia, skús sa opýtať v lekárni alebo na internete, je toho veľa.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika pre bábätká - Fórum - ZDRAVIE.sk