Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co je to za spravanie?

Príspevok v téme: Co je to za spravanie?
monikqa

Co by ste robili, keby ste zistili, ze si vas partner pise na soc. sietach s cigankou, typickou hnusnou, skaredou cigankou, ktorej dava aj navrhy, tiez so zenami aj o 20 rokov starsimi od neho...proste s divnymi typmi. Zistila som aj, ze sa stretava s asocialmi... pritom je normlany, aj jeho rodina, dokonca maju jeho rodicia aj vyssie postavenie...je to porucha osobnosti?

Sponcickacik

S asocialmi je sranda a su zaujimavi. Maju zaujimave pribehy, take ktore teba ani len nenapadnu. Pravdepodobne ho len fascinuju tak ako mna :D. Ale nevim preco sa ho nato neopytas

monikqa

On tu ciganku nepozna osobne, citala som, co si pisali, proste ona bola na iste zoznamke a on tiez a ja nechapem, preco prave ju oslovil, ludia ju poznaju, sme male mesto, je to fakt spodina spolocnosti, typicka ku..va, rozdava sa kazdemu a okrem toho je fakt strasna a neviem ani, co je fascinujuce na bezdomovcoch, ktori su vecne ozrati, spinavi...ale mas pravdu, treba poznat z akeho prostredia clovek pochadza a kto su jeho rodicia, napriklad jeho otec je cosi podobne, aj ked sa nestretava s bezdakmi a cigankami..teda neviem, mozno hej, ale ku..vy ma dodnes :D

Delete 2

Tak človeka nikdy nespoznáš úplne :) Ale najskôr by som tých ľudí túžil spoznať. Veď ak mám niekoho rád, tak mám rád aj spoločnosť v ktorej sa pohybuje.

Nikdy nehovorím nikdy ale je to hlavne o výbere partnera :)

Čo sú pre teba ,,divné typy,, pre neho to môžu byť fascinujúce osobnosti. Ty píšeš ,,typickou hnusnou, skaredou cigankou,, on ju má rád a možno je to jeho kamarátka...hm?

kto vie, ako to je...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co je to za spravanie? - Fórum - ZDRAVIE.sk