Chudá postava, páči sa nejakej?

Príspevok v téme: Chudá postava, páči sa nejakej?
Kontrol0r

Mám 185cm/65Kg + problém: prepadnutý hrudník asi o 2 cm :/
Genetika po otcovi. Ak jem veľa alebo málo váha sa vôbec nemení.
Nechodím do fitka. Venujem sa turistike v horách a cyklo túram.

Nikdy som nemal holku. Šikana na základke na mne zanechala veľké následky.

Ide o to napríklad žiadnemu môjmu kamarátovi sa nepáčia veľmu chudé holky. Mne sa práve také páčia. Holka ktorá sa napáčila nikomu z mojích kamarátov, veľmi chudučká , sa páčila mne.

Existuje naopak holka ktorej sa páčia taký ako ja?

stalesomtoja

Mne sa tiež páčia chudí a vysokí muži. Ale mám priateľa, kt. vyzerá postavou ako ,,macko" . Postava nie je až taká dôležitá vo vzťahu, pokiaľ to samozrejme nehraničí s poruchami príjmu potravy (od anorexie po obezitu), tam už je ten psychický problém.

Kontrol0r

myš - Nie až tak ne, no ja sa cítim dobre fyzicky, chodím často na túry a zvládam aj ťažké trasy bez problémov, nohy mám dobré ale od pása hore to je problém.

Lilithhh

myš, lenže on sa pýtal, či sa nejakým tu prítomným ženám páčia chudí chlapi. Nemyslím si, že 185 cm je veľa, podľa mňa to je na chlapa akurát, ani veľa, ani málo. Mne sa vychudnutí chlapi nepáčia, štíhli áno, ale priam vychudnutí nie. S postavou sa dá robiť všeličo, ak sa človek posnaží. :) Samo od seba to nepôjde.

myš

nieje dôležité čo sa pačí tvojím známym ale čo sa páči TEBE! Len tebe. Ak sa chceš ženiť v budúcnosti a založiť si rodinu tak sa rozhoduj LEN TY ako parterku si vyberieš a čo sa páči tebe. Ty budeš s tou ženou žiť nie tvoji kamoši. Ty s ňou budeš žiť roky a vychovávať deti ak chceš mať nie tvoji kamoši. Ak sa budeš riadiť podľa rád iných ľudí a necháš si kecať od nich do výberu nikdy šťastný nebudeš!
tvoja veľká výška nemusí byť problém lebo existujú aj ženy vysoké a chudé. Osobne poznám niekoľko takých žien. Skús chodiť na basketbal či volejbal zápasy a zoznámiť sa s nejakou.

mishko1989

A tebe sa tvoja chuda postava paci?:O

Lebo ja som byval kedysi, tiez taky ektomorf chudy stihly vysoky

potom som zacal pravidelne cvicit, jest kopec bielkovin a aj urcite doplnky pre sportovcov a co cert nechcel vaha sla hore za dva a pol mesiaca o 12 kg:)