Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK problém

Príspevok v téme: HAK problém
nikusik24

Caute,
chcem sa spytat ci ma niekto skusenost s tym ze mu antikoncepcia prestala po case ucinkovat na akne? JA som brala HAK Dienorette urcenu na akne 4 roky z toho prvé 2 roky mi nadherne vycistila plet, akne som uz vobec nemala no potom sa mi zacalo tvorit znovu ako predtym ako som ju brala..je mozne ze si telo po case zvykne na tie hormony a uz nepomaha na akne? treba hak pravidelne menit? alebo v nej nejako mohli zmenit zlozenie? dakujem za odpovede

Titi

Pockaj az vysadis antikoncepciu len vtedy si uzijes poriadne akne.Neviem preco sa ti zacalo tvorit akne skus zajst za lekarkou a popytaj ju o zmenu tabletiek nejake s androgennym ucinkom je ich viac druhov a nie kazdemu sadnu treba skusat.Ja som mala dienorette a poviem ti ze plet aj vlasy mastneva akne som mala viac.Mne pomahala najviac Chloe aj Belara bola ok.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK problém - Fórum - ZDRAVIE.sk