Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaskocena z priatela

Príspevok v téme: Zaskocena z priatela
zaskocena9

ahojte ľudia mam problem s priatelom čoskoro bude mat narodeniny a chcel by drahy telefon.. to by bolo vsetko v pohode keby sme nato mali peniaze. chcela som mu kúpit nieco pekné na oblecenie a nato sa zdul ze to je pre neho malo :( mam odlozene peniaze na vodicak na ktory som zbierala po eurach po brigadach a navrhol mi aby som mu nato pozicala peniaze popritom on pracuje a ma lepsi plat ako ja.. som z neho zaskocena je chlap ma lepsi plat a pyta odomna.. sme s mamou same jeho rodina sa ma dobre a pyta odomna :( pozicali by ste? dakujem za rady ide o to ze sa bojim ze sa mu to poziciavanie stane pravidlom lebo jedneho takeho som uz mala :(

dalsi

Alebo kupit mu obal na ajfona, zabalit. On ho rozbali, bude si mysliet, ze ma ajfona v prvom momente, ale potom mu to docvakne... K tomu komenta, ze k tomu obalu si ma sam kupit svojho ajfona. Nezabudnutelne :-D

ellvira

to co je za ziveho k***ta! Ked si chce on sam spravit radost na narodky a ma na to, tak nech sa paci. Ale aby teba ziadal o pozicku na svoj vlastny darcek? A nema to byt tak ze darcek ma byt prekvapenim, a ze si vobec na neho spomenies? Na co mu prezradzas ze ty mu ides oblecenie kupovat? Fakt zvlastne hodnoty..

sewie

zaskocena...je mi to luto, ale suhlasim s nazormi nizsie...toto nebude dobry partner. ty si odkladas na rozumnu vec a on chce pozicat na hracicku...pardon ale...zasmiala by som sa mu do tvare a zabuchla dvere...

usmevny_den

veru máš problém s priateľom, skús z neho spraviť EX-priateľa a máš po probléme :D v žiadnom prípade mu tie peniaze nepožičiavaj!!!

Delete 2

Kedy ľudia pochopia, že žiadna materiálna vec nie je v živote dôležitá? V tejto konzumnej spoločnosti asi nikdy...hm

Som chlap a také niečo by ma ani vo sne nenapadlo spraviť. Ale rozhodnutie je na tebe. Musíš si stanoviť pre a proti.

Ja by som povedal jednoducho nie, a uvidíš ako sa bude správať a čo bude nasledovať potom.

Nechcel by som, aby mi do života chodili takýto ľudia...aj ja priťahujem dosť zvláštne bytosti ale tie sú narozdiel od tohoto ,,čuda,, nádherné :)

tasty

:D :D
chlapec si myslí, že ty si jeho nová mater, proste si ťa zamenil, nie si jeho priateľka, ale nová matka, ktorá sa o neho má starať a kupovať drahé veci, aby o synáčika bolo postarané a aby bol spokojný :) je to ideálny muž do budúcna, gratulujem, vynikajúci výber životného partnera

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zaskocena z priatela - Fórum - ZDRAVIE.sk