Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť, rodina, kamaráti ..

Príspevok v téme: Úzkosť, rodina, kamaráti ..
radka009

Čaute, mám 16 rokov a neviem ako začať. Žijem s ockom a jeho priateľkou, a s jej synom. Mám ešte dvoch bratov ale obaja chodia na výšku do česka a vidíme sa strašne málo. Otec sa s mamou rozviedol keď som mala 10. Mamina býva v inom meste s jej priateľom, čaká s ním dieťa a o mňa sa už ani moc nezaujíma. Vidíme sa možno raz za mesiac, niekedy ani to nie. Doma sa cítim ako taký otrok. Otec si s priateľkou a jej synom chodia po dovolenkách, výletoch .. Ja musím sedieť doma a pratať. Niekedy to bol fakt dobrý ocko, najlepší na svete, ale od kedy má ju, správa sa ku mne ako ku psovi. Ona a jej syn sú u ňho na prvom mieste. Jediný človek čo mi pomáha je môj priateľ, ktorého strašne milujem ( aj keď to vyznie asi fakt hlúpo, keďže mám 16 ), sme spolu dva roky a je to fakt jediný človek ktorému môžem povedať všetko a vždy mi pomôže. Mám dosť kamarátov, ale to je ďalšia vec ktorá ma trápi, všetci sú akoby falošní. Nikto z nich pri mne nestojí keď sa cítim hrozne, sú to len takí kamaráti že " keď im niečo treba ". V poslednom čase začínam mať veľké pocity úzkosti a toho že nikoho nemám. Že ma už nikto nemá rád. Keď som mala 15 tak som mala aj také stavy že som sa chcela zabiť ale teraz sa už celkom kontrolujem, ale zase mi to prichádza. Ako mám brať život trochu lepšie ? Ako mám žiť tak aby som videla viac tie pozitívne veci ako tie negatívne ? Budem rada za každý komentár, radu .. :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť, rodina, kamaráti .. - Fórum - ZDRAVIE.sk