Keď sa žena snaží viac ako chlap

Príspevok v téme: Keď sa žena snaží viac ako chlap
Ella786

Čo si o tom myslíte? Viem že v dnešnej dobe sa hovorí že už môže aj žena zbaliť chlapa, že netreba čakať len na jeho iniciatívu, ale ... opíšem vám moju situáciu.
Páči sa mi jeden kamarát, poznáme sa vyše roka, obaja máme 24 rokov. Stretávame sa len na rôznych akciách spolu s ostatnými kamarátmi z partie. Posledné mesiace k sebe máme bližšie, niekedy ma obíjme, pobozká, ale to je všetko. Nikdy sa mi sám neozve, nezavolá ma niekam, ani sa o nič viac nesnaží.
Od spoločnej kamarátky viem že ma má rád, ďalší kamarát zas povedal že ma má rád ale že on nie je na vzťahy, čo viem tak ešte nemal nejaký vážnejší vzťah. Je aj dosť tichý, veľa nerozpráva, osmelí sa až po pár pivách.
Nedávno mi povedal že mu ešte nikdy nebolo s niekým tak dobre ako so mnou.
Ja neviem čo robiť, pretože to vyzerá tak že do konca mesiaca sa ani nestretneme keďže každý z partie ma iné povinnosti. Ja by som ho aj chcela niekam zavolať, ale nebaví ma že stále mu musím písať len ja. Vie že som teraz doma, že mám dosť času. On pracuje cez týždeň ale víkendy ma voľné, lenže radšej si vyjde len u nich v meste na pivo ako by sa trepal niekde za mnou, teda aspoň ja mám taký pocit.
Posledné 2 týždne sme si aj písali, čo pred tým nikdy nebolo, ale vždy som začala písať ja, už ma nebaví si vždy vymýšľať nejaké zamienky aby som s ním mohla aspoň písať.
Čo myslíte, ozvať sa mu ešte alebo to nechať tak?

blueberryfff

chlapi su jednoduchi - ak nieco chcu, idu po tom, co nie je tento pripad, a dovody mozu byt rozne, ale nebud iniciativna, nema to vyznam, akurat ta to stoji privela energie, on nic viac nechce

Filip TT

Keď som mal 24 spoznal som svoju manželku. Bolo mi s ňou veľmi dobre, stretával som ju v rámci partie a v žiadnom prípade by som ju nezavolal na rande. Vedel som, že vzťah by som nezvládol a nevyhnutne by to skončilo rozchodom. Ale byť v jej prítomnosti v rámci partie bolo super. Keď som mal 29 pozval som ju na rande a hneď som jej povedal, že ju mám rád a chcem si ju zobrať. O rok na to sme sa zobrali.

Delete 2

presne tak ako ti radí tuto Miško :)

Prečo by si nemohla napísať prvá alebo ho niekam zavolať? Ak ťa to nebaví a máš pocit, že on o teba nejaví záujem tak skús trošku pritlačiť a priamo sa ho spýtaj ako to je a či má vôbec zmysel, aby si sa snažila. Čas je vzácny ale rozhodnutie je na tebe :)

Buď to ustojíš alebo budeš hľadať inde, buď rada, že ťa pobozkal a objal, niektorí by ani to nedokázali...vlastná skúsenosť :)

Tak držím palčeky :)

mishko1989

urcite sa mu ozvi, ved predsa za pokus nic nedas:)

zbytocne sa budes trapit ci napisat ci nie, ked mas chut tak mu napis a som si isty, ze aj on sa tomu potesi:)

chapem, ze ta to trapi, ze ty si stale ta prva co mu napise, ale clovek nikdy nevie co ten druhy ma prave na srdci, ake ma problemy a tak.

Skusil by som tak nejak priamociaro, nech je jasne co chces, nech si zbytocne nedomysla lebo my chlapi to obcas nevieme velmi :D