Som tehotna s muzom co uziva marihuannu

Príspevok v téme: Som tehotna s muzom co uziva marihuannu
Dasenka123

Dobry den, s priatelom sme spolu 2 roky. Mam 25 rokov a on 32 , od 24 on húli, teda respektive uziva marihuannu dost casto denne. Je na nej zavysli, stalo sa nam ze pred tyzdnom som otehotnela. Moze to mat na babetko nejaky zly dopad ze huli dlhssie ze by mal nejake zle spermie? Alebo by sa mohlo nieco stat? :( som na nervy prosim pomoc. Dost sa bojim aby bolo dietatko hlavne zdrave. Ďakujem

pepepk

Och táto zdegenerovana spoločnosť, kedy pochopi že marihuana nieje fet. Sam hulim-dosť často. Beriem to ako relax od roboty, alkohol nepojem vôbec. Nemam problém si nepofajcit mesiac dva...absolutne to somnou nič nerobi okrem pocitu že potrebujem nejak vypnut-to iste ako keď ma niekto chuť na pici. Takže ak fajci len weed povedz mu nech to obmedzi a vybavene. Marihuana neposkodzuje spermie akurát môže znizit ich pohyblivosť pretože klesa hladina testosteronu v tele. Ale aký kraj taký mrav. Slovensko bolo vždy zaostale minimálne v pomedzi EU takže jebov co budí hulicov nazývať fetakmi je stále dosť. Netvrdim že každý deň je ok...viem počúvať svoje telo a môžem povedať že dat si sluka aj par krát za deň je oproti ozratiu sa tvrdým chlastom prechádzka ruzovou záhradou. Ps. Nedávno sa mi krásne zdravé dieťa takže nemaj obavy

smola7

Chodis s fetakom dobrovolne tak si aj zodpovednost nes sama. Inak toto je tak typicka tragikomicka vlatnost zien, hladat si bud fetakov, nasilnikov, bezcharakternych hajzlov, egoistov, narcisov a ine individua a potom bedakat nad pokazenym zivotom... hlavne aby to bol suverenny frajirek ktory dobre vyzera... Ale je to len vasa chyba, nabuduce snad budete mudrejsie (aj ked pochybujem)