Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sila myšlienok

Príspevok v téme: Sila myšlienok
Niki96

Ahojte, mám 19 rokov a pred mesiacom som bola v Anglicku na brigáde kde sme robili nočné a ja som cez den nemohla spať a kamarátka mi povedala že ked nebudem spať tak v robote zaspím tak som sa hned zostresovala a nemohla som zaspať skúšala som mlieko s medom, prechádzku, pivo, čítanie, ale vždy som ľahala do postele s tým čo ak nezaspím a samozrejme nezaspala som zaspala som až vtedy ked už som vedela že už nemôžem spať lebo mi treba o 10 minút vstať. Tým že som nespala prišli úzkosti ktoré som z počiatku nechápala a neriešila ich ale po čase ma začali napádať myšlienky typu čo ak tá úzkosť nikdy neodíde a čo môže byť najhoršie v živote? odpoved moja pre seba bola že najhoršie je ked človek nevie vydržať sám so sebou. Vrátila som sa domov ale stále to pokračuje a tie myšlienky sa prehlbujú ak si neviem pomôcť sama kto mi pomôže ? ...moje obavy a úzkosti sú v tom že sa bojím že mi nič na tomto svete nepomôže a že sa budem musieť zabiť ....samovražedné myšlienky prichádzajú čoraz častejšie včera som mala priam nutkanie sa zabiť. Ale na druhej strane ja to všetko chápem že je to somarina že je to v mojej hlave. Mám pocit ako keby moje ja bolo zahalené neakou foliou ktorá mu nedá dýchať a nedovolí mi sa z ničoho tešiť iba riešiť stále dokola tú úzkosť a strach....bojujem s tým každú minútu dňa ani spánok nemám pokojný vtedy sú tie myšlienky najaktívnejšie...mám sa rada aj svoju rodinu pred tým som sa tešila na vysokú na život na intráku...ale teraz neriešim nič iné len tú úzkosť a strach a pocit že nevydržím dalšiu minútu že musím niečo spraviť ale neviem čo. Ja len chcem aby tá úzkosť odišla a viem že len ja ju môžem pustiť ale neviem ako som strašne zúfala.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sila myšlienok - Fórum - ZDRAVIE.sk