neverending menstruacia

Príspevok v téme: neverending menstruacia
lilliann

Zdravim vsetky skusene zeny zijuce s HAK v symbioze...uz 8 rokov mam viac-menej pravidelnu menstruaciu (5-7 dni), no rozhodla som sa uzivat HAK - Yadine minuly mesiac. Uz 12 dni stale krvacam. Toto sa mi este nestalo. Viem, ze na zaciatku uzivania mozu nastat vselijake zmeny, ale nie je 12 dni prilis vela??? Posledych 5 dni to bolo uz uplne slabe, skor take spinenie, no dnes sa to (ako keby) nanovo spustilo, proste riadne krvacanie. Mam strach :( po kolkych dnoch mam zavolat svojej gynekologicke? Znamena to, ze moje telo nechce prijat HAK? Da sa to nejak zastavit???

agina

Lilian ja ked som zacala brat Cilest, mala som normalne menstruaciu a potom cely mesiac take spinenie, ale na dalsi mesiac to bolo uz vsetko v poriadku.

monicka2509

katarina,neviem ci si urobila dobre,ze mesiac si to nebrala a potom si zacala..ja som citala na letakoch,ze ak prestanes brat hak,tak potom by si mala zacat az najskor o 3 mesiace...

katarina

Ahojte, volam sa Katarina a tiez uzivam Yadine. Tiez som ich prve tri mesiace uzivala v pohode-nad spokojnost, ale bohuzial z pracovnej prilezitosti, ktoru som dostala v zahranici, som sa nemohla vratit po dalsie tabulky Yadine na Slovensko. Nastastie kamaratka sla na Slovensko, ale az o mesiac som ich zacala brat znova. Reakcia:Krvacanie mi meskalo 10 dni, menstruacia v poriadku, ale teraz velmi spinim a po 2 dnoch uz aj krvacam. Velmi sa toho bojim. A na Sk k lekarovi sa dostanem az o mesiac. Myslite ze je to len reakcia na to, ze som mala prestavku uzivania 1 mesiac. Inak si to neviem vysvetlit? Dakujem za ohlas :) Pekny den

hmmmmmm

podla mna by si prvy mesiac este nemala stresovat. ja ked som zacala brat HAK, tiez som mala plne krvacanie 2 tyzdne a potom take spinenie az do dalsej mens.telo si musi zvyknut... na druhy mesiac to uz nebolo. ak u teba ano, radsej zajdi k doktorke a povedz, ze sa nieco deje

evul

Sice mimo temy, ale - ja antikoncepciu ani neuzivam, a 10-dnovy menzes nie je az tak zriedkavy :-D A k teme - na tvojom mieste by som urcite zavolala lekarke - ak to nie je nic zvlastne, tak ta upokoji asi najviac, pretoze je odbornik a pozna ta (cim nechcem znevazovat rady na fore, ale je to proste fakt:)), a ak by bolo treba nejake vysetrenie, vysadenie HAK alebo cokolvek ine, je vzdy lepsie absolvovat to co najskor.

lilliann

kačik, dakujem za odpoved, trochu si ma upokojila, ale ako to zalezi od tela? Od veku, ci vahy? Ako dlhy si prvy mesiac uzivania krvacala ty?

kačik

ahoj,neboj sa, je to len spinenie, aj ja beriem Yadine asi stvrty mesiac a mala som to prvy mesiac, po druhj menstruacii to prejde. ale niektore zeny to zvyknu mavat aj dlhsie, zalezi od tela..ale neboj, nepotrva to dlho :)