Co si o tom myslite?

Príspevok v téme: Co si o tom myslite?
Summer_

Pri opalovani som si nasla na tele /hlavne v oblasti brucha a na prsiach/ take male bodky.Su priesvitno-bielej farby a su takmer neviditelne.Ozaj sa treba poriadne zahladiet aby som ich nasla a daju sa velmi lahko "prasknut" staci aj ked po nich prejdem nehtom.Na dalsi den to uz nemam.Nemoze to byt alergia na slnko?Ale ziadne ine alergicke priznaky nemam tak dufam ze nie... Za rady dakujem :)

Summer_

ghty to by inak mohlo byt to... lebo je to take jak voda pod kozou... take bielo priesvitne...
Jaaj by som bola rada ak to je to bo som sa uz bala ze daka alergia na slnko a to by som neprezila :)

Summer_

problemova007 tie bodky nemozu byt z toho ze by som na tych miestach nemala pigment lebo to je len povrchove a da sa to dat prec /akoby to prasklo/ a ak nie tak o den sa aj same stratia...len pri opalovani to mam... :(
Nastastie to neni moc vidno lebo su take malinke mozno na milimeter...

krasavica

ja som tiez mala take malicke bodky a myslela som si, ze si to pig. skvrny, ale kozna mi povedala, ze ej to taky druh plesne, dala mi na to vodicku, poslala ma do solarka s tym a bolo potom za tyzden.

problemova007

hej vies co to moze este byt......su to ako pigmentove skvrny.....ked mas pigmentove skvrny tak tak sa ti spravia zhluky pigmentu na urcitych miestach.....a ked na urcitych miestach nemas ziadny pigment tak sa ti tam spravia take biele bodky......to moze byt tiez jedna moznost......

problemova007

to urcite nebude alergia ....aj mne sa to robi....ja ich mam cele leto....ale najviac mi ich vidno pri vode ked s opalujem.....but ti koza praska a zlupujuje alebo neviem co.....ja mam velmi citlivu pokozku na slnko lebo som svetla a mam pehy ale ta neviem jak ty.....dufam ze ti to prejde......

Summer_

No ja som bola v solarku par krat pred tym nez som sla na slnko. A nebolo to prve opalovanie tohto roku na slnku ale asi 5-te ci 6-te...
A bola som tam 1 a pol hodiny takze nemyslim ze vela :)
Jaj dufam ze mas pravdu a ziadna alergia to nebude :)) By som bez slniecka nevydrzala :D

MrScarlet

Mozno si len bola dlho na slnku, nemusi to byt nutne alergia. Mozno to prejde, kedze urcite islo o prve opalovania v tomto roku :) Vacsina to riesi tak, ze pred "sezonou"zajdu na par minut do solaria-nie dlho, aby si telo zvyklo a potom uz nemaju ziadne priznaky :)