Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
IbaIbaJa

Neviem co mam robit.
Kedysi sa mala taky zly stav vo svojej makovici tak vela vplyvov. Sikana v skole, doma problemy, nikto blizky kto by mi pomohol. Pomaly 100kilov na vahe ...
Pokusila som sa o sebevrazdu...Doma to bolo tak fajn ze si to nikto nevsimol....
Neviem ci na stastie alebo na nestasie kedze to pisem tak to zjavne nevyslo.
Ale bola som rada podarilo sa mi schudnut zistak trosku sebavedomia aj doma sa to unormalizovalo. Nasla som si priatelaa ktory mi pomohol z ktorym som sa mohla o vsetkom porozpravat. Bude to zniet ako klise ale bol svetlom mojich dni:-D
Teraz po styroch rokoch uz dva mesiace mam rovnake stavy. Je riadny paradox ze ten ktory bol svetlom mojich dni ma psychicky tyra. A ublizuje mi. Neviem ci ro robi achvalne alebo nie ale ked mna to seriozne boli. A ako schvalnost zloba ide ruka v ruke... Takze sa mi nedari uplne v nicom...
A ja neviem co mam robit uz pomaly 3mwsiace som bez usmevu. A to co mi ide v hlave je strasne. A neviem si z tym radi. Teda nemam nikoho z kym by som sa o tom porozpravala...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk