Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veríte snom?

Príspevok v téme: Veríte snom?
Dajána40

Ahojte, chcem sa len spýtat, či veríte tomu, čo sa Vám sníva? Mne sa večšinou sny nevyplnili, avšak iba jeden, ktorý som si vyložila v snári Sibyla. Tuto noc sa mi snívalo s malými detmi, že som ich učila na nočník. Ked som pozrela do snáru, stálo tam, že budem dlho priputaná na ložku:/ Teraz mám strach, z tohto sna.. Mám íst an dovolenku ešte ktomu. Máte nieaké skusenostti zo snami, ktoré sa Vám vyplnili?

Moireal

Vykladat sny podla nejakeho univerzalneho snara je hlupost. Jeden a ten isty sen bude mat pre kazdeho cloveka iny vyznam. Lepsie je sa zamysliet nad svojimi emociami. Tie najlepsie ukazuju smer nasho zivota. Pokial ta znepokojil vyznam v snari, snaz sa zaplnit svoju mysel pozitivnymi vecami. A do buducna si v snari nepozeraj nic. Ja som si tiez vzdy nasla velmi negativny vyznam mojich snov. Ak mas zle obdobie a niesi stastna,vzdy sa to odzrkadli aj na tvojich snoch,lebo v nich si slobodna. Tvoj sen vobec nemusi mat taky negativny vyznam. Pokojne moze znamenat, ze pride do tvojho zivota niekto, komu budes ucitel. Koho budes viest. Nase sny nam vacsinou ukazuju to ako sa sami citime, tych, co predpovedaju buducnost tak vela nieje. Su aj take ale je to mensina.
Takze si z toho nic nerob, netrap sa a hlavne si uzi dovolenku. :)

Delete 2

Sníva sa nám z viacerých dôvodov a význam snov je tiež zaujímavý. Ja napríklad verím, že to, čo vidíme v snoch je naša minulosť či budúcnosť :)
A tiež sú to niekedy nespracované podnety z vonkajšieho sveta, ktoré nám majú niečo povedať a máme sa z toho veľa naučiť...ale kto vie , ako to vlastne je

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.