Lenivý frajer

Príspevok v téme: Lenivý frajer
karin75

Ahojte. Chcela by som si prečítať váš názor na život môjho priateľa. Bude mať 31 rokov, nemá vlastný byt (býva s mamou), rok je nezamestnaný, prácu si vraj hľadá a vo všeobecnosti je to taký leňoch. Mám ho veľmi, veľmi rada, je to dobrý človek, ale pravdepodobne nebude veľmi pracovitý. Sme spolu 8 mesiacov, čo nie je veľa. Všetko nám klape, až na to, že si nie som istá či by bol schopný zabezpečiť rodinu a osamostatniť sa od matky. Čo by ste zvolili vy?

adr1a

Jedenznich. Napisal si, ze opacne to nezvykne byt. Nie vzdy. Tak ja, alebo moje kamky sme v opacnej situacii. Ale takych sa muzi skor ako keby bali)) Alebo mame zvysene naroky?) Neviem

Karin. Bude mat 31r. Pises, ze 1r je nezamestnany. Dovtedy pracoval? Alebo studoval? Zrejme tych 11r po skonceni strednej niecim musel mat vyplnenych. Ak pracoval, tak zrejme lenivy nie je. A zas teraz je tu riziko, aby si nezvykol na takyto sposob zivot. Vsak co ti brani mu pomoct pri hladani prace? Pozri ponuky, konkurzy, popytaj sa v okoli alebo znamych a pomoz mu. A to byvanie neries. Nie kazdy na to ma v tomto statnom systeme. Ty vari hej? Tak vidis

jedenznich

dalsia co spomina vlastny byt. este raz a strucne. vela mladych ludi nema svoj byt a byva u rodicov pretoze mat vlastny byt je na slovensku tazke. su tu male platy takze problem je uz len to aby ste splnali podmienky pre hypoteku. muzov byvajucich u rodicov je viac ale iba z toho dovodu lebo zeny od rodicov odidu tak ze sa vydaju za muza a idu k nemu. opacne to nezvykne byt. zialbohu vy zeny stale ako verklik omielate aby mal vlastny byt ale nezamyslate sa nad tym ako to je. asi ste mnohe nepoculi ze na slovensku existuje nieco ako pracujuca chudoba. alebo o tom ze stat prilis nepodporuje mlade rodiny.
k ostatnemu sa ti vyjadrit neviem to by som ho musel poznat.

Delete 2

Mám 32, bývam s mamou v jej dome, nemáme auto a ani žiadne našetrené finančné prostriedky.

Hm...peniaze sú potrebné, preto som sa zmieril s tým, že budem najskôr sám ...

a pracujem...nemôžem si síce už 6 rokov nájsť prácu ale pracujem... a makám dosť ťažko od rána do večera.

16rokov školy bolo zbytočných, ale tak niekto sa nenarodí pod šťastnou hviezdou.

Rozhodni sa sama, ale ak budeš takto myslieť on to vycíti...

nie je všetko len o peniazoch ale kto vie, každý človek je iný