Prečo mi to povedal

Príspevok v téme: Prečo mi to povedal
Adika21

Ahojte. Ani neviem, prečo to sem píšem, asi zo zúfalosti, alebo z toho, že sa potrebujem vyrozprávať.
ide o to, že cez azetovú zoznamku som sa zoznámila s jedným chlapom, mal nad 30. Písali sme si na pokeci, všetko bolo v pohode až dovčera, kedy som mu poslala fotky. Na to mi odpísal, že som škaredá jak noc a už nemá záujem sa si so mnou písať. To mi povedal veriaci chlap, ktorý každý boží deň chodí do kostola. Mohol také niečo povedať veriaci chlap? Doteraz sa z toho neviem spamätať. Tiež som veriaca, alebo skôr môžem povedať že so bola. Doteraz. Tie jeho slová ma tak šokovali, že už neverím že nejaký boh existuje.

daniuska

Ja by som to povedala asi tak, kazdy jeden, co ti tu pise, ze vyzor nie je dolezity keca, never mu a ani necitaj jeho prispevky...vyzor je dolezity a velmi...mozes byt dobra ako svatica, ak nie si pre partnera sexualne pritazliva, mas minus 90 bodov zo sto..Takze, neviem, ako vyzeras..nevidela som ta...ale, ty to vies velmi dobre, preto so sebou nieco rob, ak mas velky nos, daj si ho zmensit, chod na nejaky kozmeticky kurz, popripade len navstiv odbornika na licenie a skus svoje nedostaky zakryt vhodnym make-upom, spravnym licenim a podobne..a hlavne...ked pises, ze sa chces zoznamit, uverejni svoju profilovu fotku vsade...nesnaz sa uputat muza len pisanim a potom nanho vytasis fotku a on civne, nech hned vidi s kym si pise, ay si ty nebla potom sklamana. Nemozes ich odcudzovat zato, ze ich nepritahujes..ved kazdy mame oci a milovat pre dobre srdce je tak dobra rozpravka...ale zas , kazdy ma iny vkus...davaj vsade svoju fotku a snad sa ti prihlasi niekto, komu sa pacit budes, resp. nebude tvoj zjav riesit. tym, ze sa skryvas len samu seba vystavujes trapnym situaciam..keby si si ty pisala so super chlapom.aspon podla pisania a potom by na teba vytasil skaredu fotku, co by si spravila? Zamilovala sa donho len pre jeho dobre srdce? Prepac, ale takto to nefunguje. Keby mal dotycny hned fotku, tak by si si sama mohla povedat, ano ozvem sa..nie neozvem sa...chapes?

Filip TT

Vytrpela si si dost Adika. Ale aj tak to bude problem tych ludi, nie Teba. Ked sa da prijat napriklad Cassandra Naud

www.tvnoviny.sk

ked sa mohol ozenit Nick Vujicic

mojpribeh.sk

www.youtube.com

das sa prijat, milovat a byt milovana aj Ty.

Adika21

diviak2105. Možno keby si ma uvidel tak by si aj ty zmenil názor tak ako každý iný. Celých 9 rokov na základnej som kvôli môjmu výzoru trpela, čo ma šikanovali, nikto s tým nerobil nič ani škola, ani rodičia. To že som každý deň chodila do školy a zo školy s revom, to im bolo jedno. Keď som do tej školy odmietala chodiť, ta sa vyhrážali tým, že zavolajú na mňa políciu a skončím dakde v detskom domove. Toto bolo ich riešenie miesto toho aby išli do školy alebo za tými rodičmi.

Druhý prípad, čo sa mi stal, bol taký že si sused zo mňa spravil srandu, povedal ako strašne sa do mňa zamiloval, každý deň mi vyznával lásku, ja som mu ako sprostá naletela. Potom povedal nie mne ale druhému susedovi niečo v tom zmysle že ja som ju nikdy nechcel, ona je pekne naivná a je taká škaredá, že ju nikdy nikto nebude chcieť. Potom sa na mne pekne zabávali ďalší susedia.

Ako som už spomínala, písala som si na pokeci s chalanmi. Naša konverzácia skončila v momente, ako som im poslala fotku. Viac sa neozvali. Raz som sa trepala na stretko do druhého mesta vzdialeného 40 km, v zime (on v tom meste býval). Bola som tam asi ani nie hodinu a to sme plánovali, že tam budem aspoň pol dňa. Po tej hodine sa vyhovoril že musí ísť niekde preč, len ma odprevadil ku austobusovej stanici, ani so mnou nepočkal na autobus. Potom mi napísal, že som sa mu nepáčila. A tiež to bol veriaci chlap, s ktorým som sa zoznámila na kresťanskej zoznamke.

Ešte si stále myslíš že nie som škaredá?

diviak2015

ked niekto o sebe tak velmi prehlasuje ze je tak strasne skaredy tak mu to prestavam verit. skor mam pocit ze si len silne presvedcena o tom ze si kto vie ako skareda ale realita nebude taka strasna.
a na hen toho chalana sa vykasli. ako muz ti hovorim on je odpad. tak hlavu hore lebo ma naseres

Adika21

Ahoj Delete2. Podľa čoho usudzuješ, že škaredí ľudia neexistujú? Nepatrím medzi krásavice, veľa ľudí mi povedalo že som škaredá, na základnej sa mi kvôli tomu vysmievali. Takže škaredí ľudia existujú.

Ahoj Filip TT. A nie je to tak, že pekní ľudia majú v živote šťastie? Teraz si už aj zamestnávateľ vyberá zamestnancov nie podľa skúseností a vzdelania, ale podľa toho ako vyzerajú. Hovorím z vlastnej skúsenosti.

Filip TT

Prečo si myslíš, že len pekní ľudia majú v živote šťastie? Iveta Bartošová bola vyhlásená krásavica a bola tak nešťastná, že skočila pod vlak. Adela Banášová žiadna veľká krásavica nie je, ale pôsobí, že je úplne úplne v pohode a presadila sa tým showbiznise ako málokto. Boh dal každému nejaký talent...

Keď ti ten chlapec povedal, že si špata, správna otázka na Boha nie je, že prečo stvoril špaty, ale prečo stvoril hlupákov.

Delete 2

Adika21 - a kto určil, čo pekné je a čo nie? Nie je to tak, že každému sa páči niečo iné?

Škaredí ľudia nejestvujú. Ale to, koho si vyberáme záleží aj na tlaku okolitého sveta a tejto spoločnosti...dosť smutná predstava

Adika21

Filip TT, ďakujem za odpoveď. Na tej druhej diskusii som spomínala, že som sa na pokeci zoznámila s tým chalanom, ktorý miništroval. Chodil na pokec práve kvôli tomu, že hľadal vzťah. A ten mi tiež povedal niečo podobné ako aj ten, kvôli ktorému som založila túto tému. Najprv nariekal, že už má dosť veľa rokov a žiadnu ešte nemal a na druhej strane mi napíše, že on chce len krásne dievčatá, že on určite nebude žiť so žiadnou špatou. Teraz sa pýtam kde je ten boh, prečo boh stvoril aj škaredých ľudí? prečo nestvoril len pekných ľudí? Nevedel predpovedať, že len pekní ľudia budú mať v živote šťastie? Keď po tom všetkom tak nad tým uvažujem, tak mi z toho vychádza práve to, že boh neexistuje.

Daniuška, mám 24