Pomoc ohľadom strednej školy

Príspevok v téme: Pomoc ohľadom strednej školy
škola336699

Dobrý večer mam jeden problém čo sa týka školy idem už na druhu strednú školu dokončil som 3 ročnú školu z vyučním listom no mám dosť problém vďaka tomu že na bývalej škole sme sa takmer nič neučili dalo by sa povedať že tam bol úspech vôbec keď žiak mal normálnu dochadzku teraz idem na elektrotechnickú a ja som dosť pozadu z učivom už poriadne neviem ani veci zo zakladnej školy angličtinu tiež moc neovládam tu jedinú som ako tak chcel vedieť no na zakladnej sme mali 65 ročnu babku ktora nevedela ani utišiť triedu a nie to ešte učiť.. bojím sa či to zvládnem idem hneď do vyššieho ročníka a niesom moc bystrí typ na zakladnej som maval 3-4 a ešte k tomu mám zdravotné problémy ktore mi celkom zneprijemnujú život.. čo by som mal robiť ?? čo by ste robili vy?? Chcel by som maturitu aspoň no niekde v nutri cítim že na to moc ani nemám obor ma moc ani nebaví no niekde som ísť musel tak mam par otázok ešte kde by sa dala spraviť "lahšie" maturita na akej škole?? čo by ste robili v mojom prípade vy? mam dokonca aj integracie takže nič moc .. je to fakt take tažke že pre človeka ktorí par rokov da sa povedať "nič nerobil" že to nezvládne? nemam lásku k učeniu no ked treba dokažem sa naučit.. má cenu tam ísť?? nemám hladať nejaku lahšiu školu?